צביעת דירה ביחזקאל קזז

צביעת דירה בשילוב טיח ושיפוץ – צבעים יחזקאל קזז

 

צביעת דירה הינו הדבר הכי נפוץ שמבוצע כחלק משיפוץ בכל דירה או מבנה. לפיכך, כאשר אנחנו פונים לצבעי שיבצע עבורנו את צביעת הדירה שלנו או את צביעת חדר המדרגות שלנו – איזה בעל מקצוע נחפש? אנחנו כמובן נעדיף שיהיה מדובר בבעל מקצוע בעל ניסיון רב שנים, שנות הניסיון של בעל המקצוע בתחום זה לא רק יקנו לו עבודה איכותית ומקצועית במיוחד, אלא כמובן גם יכולת לייעץ באופן ראוי ומשמעותי בהקשר לתכנון הצבע ולהבין בחומרי גלם איכותיים שבהם יעדיף להשתמש.

ראוי לפני שאתם מזמינים את הצבע קודם להחליט על גודל העבודה ועל היקפה. חשוב במיוחד לזכור, כי כשאתם מזמינים בעל מקצוע- ככל שהיקף העבודה קטן יותר ומדובר רק בתיקונים קטנים- ייתכן שדווקא המחיר עבור העבודה לא יהיה בהכרח נמוך, זאת משום שעצם ההגעה של איש המקצוע לביתכם, לעתים בליווי עוזרים, הבאת חומרים ועוד- תהווה עילה להצעת מחיר לא זולה במיוחד, על כן לפעמים כדאי לחשוב על צביעה משמעותית בעל היקף נרחב בכל זאת.

בנוסף, אנו ממליצים גם להחליט על גווני הצבע וכן על כל גורם שעשוי להוות שינוי מהותי במחיר הצביעה. האם להכליל את התקרה בצביעה? האם כדאי להוסיף בהזדמנות זו גם תיקוני טיח? ועוד.

יש לשים לב כי בדרך כלל צביעת דירה נחשבת אחת מהמלאכות שבהן המחיר עלול להשתנות מאוד בהתאם להיצע ולביקוש וליתר דיוק בהתאם לעונות השנה. ככל שתאחרו את מועד הצבע ותחליטו שהוא יהיה לפני חג הפסח למשל, וכמובן כך גם בחודשי האביב והקיץ בכלל- הרי שהמחיר יעלה בהתאם. משום כך, אם ברצונכם לחסוך- זכרו להזמין את צביעת הדירה לא בחודשי העומס… אם יש באפשרותכם- דחו את הזמנת הצביעה לחודשים פחות עמוסים.

אנו מציעים לכם לפנות אלינו ואנחנו נדאג לצוות עובדים מיומן ומסור שיבצע עבורכם ללא לאות וללא פשרות את עבודת הצבע לדירתכם תוך הקפדה על מקצועיות, לוחות זמנים וכמובן במחירים הוגנים.