צביעת דירה במרכז שוסטר

איך בוחרים צבעי מקצועי לחידוש המראה העיצובי? – מרכז שוסטר

לאנשים רבים לעיתים אוחזת התחושה של חידוש המראה העיצובי לבית המגורים שלהם.  הם רוצים לפתע לראות בית אחר – משופר, מעוצב, בעל מראה חדש והולם את סגנון החיים שלהם באופן עיצובי. חידוש הבית על ידי שיפוצו אינו מחייב הוצאה יקרה במיוחד או תקציב גבוה באופן בלתי סביר. בהחלט אפשר להחליט על שיפוץ תוך כדי חיסכון והוזלה מהותית – איך? על ידי חידוש וריענון המראה העיצובי בצביעת הבית! אם אתם שואלים את עצמכם: האם לא כדאי לעשות שיפוץ מקיף לבית? למה בכלל לצבוע ולשפץ? התשובה היא – כי בית משופץ ומחודש לעולם ייראה הרבה יותר מרשים ומושך מאשר בית ישן ובעל מראה לא אטרקטיבי..

מלאכת צביעת הבית היא לא כל כך פשוטה כפי שהיא נתפסת ונראית בעיני רבים. על כן, אנחנו ממליצים – אלא אם כן מדובר בתיקונים קטנטנים – להזמין איש מקצוע בתחום הצבע – למה? שימו לב, שצביעת דירה מחייבת פעמים רבות גם שיוף הצבע הקודם – על מנת ליצור רושם אחיד וקיר בעל מרקם אחיד ללא גושים וגבשושיות – לפני צביעת הקירות חובה שהצבע קודם יאתר את המקומות שבהם הצבע היה פגום כבר בצביעה הראשונה או שהייתה בעיה בטיוח של הקיר, ישייף מקומות אלו, יבצע תיקונים לפני הצביעה הראשונית ורק אז יפנה להתחיל בצבע החדש. בנוסף, יש לזכור שצבע הוא חומר נזיל ומלכלכל מאוד. רק צבעי מקצועי ידע להזהיר מראש היכן יש מקומות שראויים לכסות אותם – חלונות, פתחים, פנאלים ואפילו רהיטים. רצוי, כמובן, לדרוש כבר בחוזה העבודה הראשוני מהצבעי שהוא יהיה אחראי מראש לכיסוי כל אותם מקומות מועדים ללכלוך ולטפטוף.

קבעו מראש עם הצבעי שלכם לא רק על היקף העבודה, אלא גם על כללים במהלכה – באילו צבעים הוא ישתמש במהלך העבודה. באילו חומרי גלם וטיב איכותם, האם יבצע תיקוני טיח כשצריך, מי אמור לכסות את המשקופים, הרהיטים לפני עבודת הצבע וכמובן – בדקו הצעות מחיר על פי המתחרים המקובלים בשוק, באזור ובעונה.

אל תסמכו על מה שנאמר בעל פה… תמיד תקפידו לבצע חוזה עבודה מחייב ובכתב.