צבעי באלעד

למה צריך להזמין צבעי – אם אפשר לצבוע לבד את הבית? אלעד

“יש לי ידיים טובות”, “חבל על הכסף”, "אני הנדימן ויכול לבצע עבודות תיקונים וצבע בעצמי” – יש אנשים רבים שרוצים לחסוך כסף ובטוחים שאי הזמנת צבעי לביתם היא החלטה כלכלית נבונה שבצידה שיקול כספי מדויק של רווח.

אלא שהדבר פשוט אינו נכון ומחשבה זו היא טעות ביסודה. למה?

עבודה של צביעת בית דורשת מיומנות וניסיון – הצבע חייב להיות מוחלק על הקיר באופן שווה ומדויק, יש צורך פעמים רבות בגילוף או שיוף הקיר הקודם, שיטוח הטיח או הצבע בראשוני. צביעה היא אחת מעבודות הכפיים שדורשות מיומנות וניסיון רב. כמו כן, צביעה היא מלאכה שדורשת ידע בתכשירים, באביזרים ובחומרי גלם ראויים. רק צבע מורשה ומוסמך בעל ידע וניסיון יוכל לבחור ולהשתמש בצבעים מסוגים טובים ואיכותיים ביותר.

צביעת דירה דורשת, כמובן, גם טיפוס למקומות גבוהים והגעה לקירות ולתקרות שאדם רגיל יתקשה לא רק להגיע לשם- אלא בוודאי לבצע איזושהי עבודת ידיים… כמו כן, עבודת הצביעה אצל איש מקצוע אחראי, אמין ומקצוען לא דורשת לרוב פרק זמן ממושך וארוך, אלא תתבצע במשך מספר ימים בודדים בלבד. כך שלא תצטרכו לפנות את בתיכם ו / או לשנות את אורח חייכם למשך זמן ארוך במיוחד שישבש את חייכם. חשוב לזכור כי צבעי כמו שאר בעלי המקצוע נועד להעניק לכם שירות אדיב, מקצועי, אחראי ובמחיר סביר והוגן.

רוב בעלי המקצוע ירצו שתזמינו אותם שוב או שתמליצו עליהם לאחרים, כולם מבינים שעם המלצות טובות אפשר להשיג עוד ועוד עבודות. ואולם, תמיד יש גם את בעלי המקצוע שעלולים להבאיש את ריחם של האחרים… לכן, אנו מציעים לכם לא להתעצל ולא לוותר אלא לערוך סקר שוק- לבחון את בעל המקצוע לפני הזמנת העבודה. כמובן, רצוי מראש לתאם לוחות זמנים ולעמוד על כך שהצבע יעמוד בהם. דרשו גם אחריות על העבודה, כדי שלא תצטרכו למצוא את עצמכם בסופו של יום מבצעים תיקונים ועבודות אחרי שכבר שילמתם…

פנו אלינו ואנו נפנה אתכם לאנשי מקצוע מקצועיים ומנוסים מהשורה הראשונה. הצבעים שלנו משתמשים בצבעי טמבור הכוללים עבודות שפכטל וכן סיוד לחדרי כניסה ומדרגות.