צביעת דירה בבית טפר תל כביר

לפני שמתחילים צביעת הדירה מה צריך לבדוק? – בית טפר תל כביר

 

כידוע, כבר מההתבוננות על חדר הכניסה והסלון בדרך כלל ניתן לראות את הסגנון האישי של הבית. באמצעות תכנון מוקפד ובחירת גוון עיצובי מיטבי ניתן לשדרג ולרענן את המראה של הסלון והבית כולו.

אנשים רבים אוהבים לצבוע את ביתם ולהשקיע בו בשיטת “עשה זאת בעצמך”. אין פסול כמובן לבצע תיקוני צבע בבית במו ידיכם – להיפך: מדובר בדבר מבורך וראוי, ואולם לפעמים כדאי להשקיע פעם בכמה שנים בבעל מקצוע עתיר ניסיון ומקצועי על מנת שעבודת התחזוקה השוטפת תהיה לכם קלה ונוחה בהרבה, מכיוון שצביעת הבית עלול להימשך מספר ימים, ולפיכך רצוי להתכונן גם באופן מהותי ומעשי למצב שבו לא ניתן יהיה לתפקד בבית כולו. לוח זמנים מתוכנן ומקובל חייב להיות ידוע עוד לפני תחילת העבודה. אם החלטתם לצבוע לבד – האם אתם יודעים מה כדאי לצבוע קודם – את המשקופים או את הקירות? האם גם אתם יודעים מה כדאי לצבוע קודם את הקירות או את התקרה? על מה להקפיד בעת צביעת הבית? באילו חומרים להשתמש? האם כל חברת צבע זהה ואפשר לבחור באופן אקראי ומזדמן לפי מחירים “נוחים”? האם יש חשיבות לבחירה של צבעי כזה או אחר?

כמובן כאשר נחפש צבעי נבדוק את הידע והמקצועיות שלו, מכיוון שאנו רוצים שבגמר עבודת הצבע לא רק הקירות, המשקופים והתקרה ייראו אחרת – מחודשים ולבנים. אנחנו רוצים עבודה נקייה ואסתטית, אנחנו רוצים מקצועיות, מיומנות וניסיון, כי ברור לנו שאחרי שהעבודה תסתיים – התוצאות יישארו עוד הרבה, הרבה זמן. שנית, חשוב כמובן לתאם עם איש המקצוע בכלל ועם הצבעי בפרט על סדר גודל העבודה – מה בדיוק אנחנו דורשים, מה הציפיות שלנו ממנו, מה המחיר הנקוב שאנחנו מוכנים לשלם עבור העבודה וכמובן – לערוך חוזה עבודה מקובל ומותאם על פי כל הסיכומים שנאמרו בעל פה.

אנו מאמינים שאתם רוצים צבעי מקצועי שייתן לכם שירות מצוין, ושיהיה אדיב ולכן אנו מאמינים, שנוכל להפנות אתכם לאחד מאנשי השירות המצוינים שלנו… פנו אלינו ונסייע לכם.. כי אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו צריכים להיות מרוצים…