צבעי ביבנה

זקוקים לאיש מקצוע יסודי, אחראי ומנוסה בתחום הצבע?- יבנה

אתם כמובן תזדקקו לפחות פעם אחת בחייכם לאיש צבע מקצועי על מנת לצבוע דירה חדשה או כדי לשפץ ולחדש את הבית שבו אתם גרים. אז כמה עולה לצבוע חדר אחד? כמה עולה לצבוע דירה שלמה? כמה עולה לצבוע חדר מדרגות? מי מחליט? מה נהוג?

האפשרות הטובה והיעילה ביותר כמובן היא לשכור את שירותיו של אדריכל או מעצב פנים שילווה את התוכנית שלכם וירכיב מניסיונו בתחום מגוון רחב של אפשרויות כדי להגיע לתוצאה מעולה. איש מקצוע כזה יסייע לכם במלאכת התכנון על מנת לאפשר לשוות לדמיון המצטייר בראש תמונה ממשית יותר והמחשה ריאלית לגבי הסיום. אם אין באפשרותכם לשכור אדריכל או מעצב פנים – אנו מציעים, כמובן, לבדוק מהי העלות המקובלת של עבודת הצבע שאותה אתם רוצים להזמין על פי סקר מחירים בשוק על פי הנהוג והמקובל באותה עת.. זכרו כי לפעמים מחירים משתנים- אל תסמכו על ביצוע עבודות שנערכו שנים רבות קודם…כמו כן, חשוב לבדוק כמה עולים תיקוני צבע לעומת צביעת דירה שלמה- אנשים רבים לא יודעים, שלפעמים תיקוני צבע- למרות שהם “קטנים” ונראים “זניחים” יותר – נחשבים עבודה קשה ומורכבת יותר עבור הצבע, ולכן לפעמים הגם שרציתם לבצע תיקוני צבע בלבד, תעדיפו לבסוף צביעת דירה שלמה.

תמיד – תעשו שיקול דעת של רווח והפסד- מבחינה כלכלית, אבל לא רק- אל נא תשכחו- שצביעת דירה שלמה עלולה לגרום לאי נוחות ממש מספר ימים עד שבועות… האם תוכלו לעמוד בה?

שימו לב והקפידו גם – לפעמים מה שנראה זול בהתחלה – יעלה לכם ביוקר אחר כך – ולא רק מבחינה כלכלית, אלא בעיקר בעוגמת נפש, חיסון זמן וטרדות מיותרות. בדקו לקוחות קודמים של בעל המקצוע המבוקש, שהרי רק ניסיון קודם יוכל להעניק לכם שקט וידיעה בטוחה ומוסמכת שבחרתם באיש המקצוע הראוי.

סכמו הכול מראש! קבעו זיכרון דברים או חוזה עבודה ברור וחד משמעי. במסמך המחייב קבעו את סוג העבודה, היקפה, מחיר ולוחות זמנים – אל תשאירו “דברים באוויר”- זה ימנע מכם תקלות, אי הבנות ועוגמת נפש.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולתאם אתנו פגישה עם בעל מקצוע רציני, מנוסה ואחראי.