צבעי בשוהם

גם אתם רוצים לרענן את עיצוב פנים הדירה? לשנות אווירה ומראה? – שוהם

עיצוב פנים ואדריכלות לריענון מראה עדכני של הבית נגזרים בדרך כלל ממספר מרכיבים שבונים יחד תמונת מראה ואווירה של בית מושלם שנעשה מהשילוב העיצובי על פי טעמו של הדייר. אולם בפעמים רבות אנחנו ממש שוכחים שאחד מהפרטים הבולטים ביותר במראהו של כל בית פרטי או מבנה הוא הצבע – גוון הקיר.

תמיד צבע חדש נותן ומקרין אווירה נקייה, בהירה, חדשה ומודרנית יותר. לעומתו הצבע הדהוי, המיושן, המלוכלך מעניק תחושה לא נקייה, לא מזמינה.

בתים שנצבעו רק לאחרונה יכולים לבטא תחושה של חידוש וריענון, תחושה של ניקיון והדר – ולכן לא פעם אין טעם כלל בהחלפת רהיטים או בעיצוב הבית מחדש, ברוב המקרים צבע חדש – טרי יוכל לעשות את העבודה ולמצות את מראה הבית החדשני והמחודש.

אז איך מתחילים לחפש איש מקצוע? לפי מה נקבע מי איש המקצוע שמתאים לנו?

איך קובעים חוזה עבודה? איך קובעים ומסכמים על מחיר הוגן?

מה עושים כשיש עיכובים? העבודה לא מסתיימת בזמן שנקבע?

כאשר אתם רוצים לצבוע בית פרטי, מוסד ציבורי או חדר מדרגות – חשוב מאוד לבצע סקר שוק ולמצוא איש מקצוע בתחום הצבע שמועדף עליכם.

איך תקבעו? ראשית, חשוב לשאול כמובן, מכרים האם יש להם המלצות או אי המלצות ( כתוצאה מאכזבות קודמות) על איש מקצוע.

לאחר מכן ערכו בדיקה וסקר בין כל אנשי המקצוע שאת שמם קיבלתם.

בחנו את טיב העבודה שאתם זקוקים לה ושאלו מפורשות את איש המקצוע האם הוא מתאים ומנוסה בעבודה זו.

דרשו עבודה עם חומרים איכותיים בלבד- זאת זכותכם!

אל תשכחו לערוך חוזה עבודה מסודר, מדויק וחד משמעי- כך תחסכו מעצמכם עוגמת נפש בסיום העבודה, אם חלילה יתרחשו תקלות או/ו עיכובים.

אם גם אתם צריכים צבע לביתכם הפרטי, לחדר המדרגות בבניין או לעסק שבו אתם עובדים – פנו אלינו ואנו נסייע לכם לאתר בעל מקצוע אחראי, אמין ומנוסה אשר ישדרג את קירות הבית ויעניק לו מראה מושלם ומחודש לאין ערוך בזכות אחד מאנשי הצבעים שלנו.