צבעי בשפרעם

מה אנחנו רוצים מאיש מקצוע? ומהצבעי בפרט? – צבעים בשפרעם

כשאנחנו מחפשים בעל מקצוע בכלל וצבעי בפרט שיצבע לנו את הדירה, העסק או כל מבנה אחר – אנחנו מעוניינים באנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. לכן, ננסה ולמצוא רק בעל מקצוע העומד בתנאים הבאים:

השירות הטוב והאיכותי ביותר- כי לבית שלכם מגיע הכי טוב. בעלי מקצוע רבים מסתובבים בשוק העבודה. רבים מהם מעניקים שירות טוב, אבל לצערנו מסתובבים ביניהם גם בעלי מקצוע פחות איכותיים, פחות מקצועיים. לכן כשאתם רוצים למצוא בעל מקצוע שיעניק עבורכם שירות טוב ואיכותי – בדקו באופן משמעותי את עבודותיו הקודמות ואת איכות העבודות על פי המלצות של לקוחות מרוצים קודמים או על פי מראה פיזי של האתרים הקודמים שבהם עבד.

עמידה בלוחות זמנים – כי אתם לא רוצים לשבת יום שלם ולהמתין לבעל המקצוע שעתיד להגיע במשך היום.. אתם מפסידים יום עבודה והוא עוד לא מגיע.. כמו כן, לא הייתם רוצים לחשוב שעבודת הצביעה תימשך רק מספר ימים ולגלות שעבודה עוד לא הסתיימה כעבור שבועות…

אל תשכחו שאי עמידה בלוח זמנים מצדו של בעל המקצוע עלולה לגרום לכם גם לעוגמת נפש וגם לטרדה של ממש…

מחירים הוגנים – אף אחד לא רוצה להפסיד. אף אחד לא רוצה להיות “פראייר”- לא אתם ולא בעל המקצוע שאותו שכרתם. אז איך תגיעו להחלטה מושכלת בדבר המחיר ההוגן שראוי לעבודה שאותה קבעתם מראש? כמובן, חשוב לערוך סקר מחירים של עבודות דומות לפי היקף העבודה ולפי תנאיה. שימו לב כי באזורים שונים בארץ – לפעמים אפילו בשכונות שונות של אותה העיר יש מחירי עבודות ביצוע שונים, לא די בזאת – מחירי עבודות עשויים להשתנות באופן דרמטי גם בגין עונות השנה – הכול עניין של היצע וביקוש. ככל שעבודת הצבע תתבצע בתקופת האביב והקיץ – הרי שמחיר העבודה יהיה גבוה יותר.

כדי שאתם לא תטרחו בחיפוש – אנחנו כבר עשינו זאת בשבילכם… – פנו אלינו כדי שנאתר עבורכם את בעלי המקצוע הטובים ביותר, המקצועיים והמיומנים שיענו על כל ציפיותיכם – בהתחייבות!.