צבעי בשדרות

צביעת קירות מבנה – צבעים בשדרות

האם אנחנו יכולים לצבוע את הבית לבד? האם כדאי לחסוך ולא להביא צבע, אלא לרכוש חומרי צבע, מברשת, סולם ולהתחיל במלאכה? אז זהו – שצביעת דירה היא לא כל כך פשוטה כפי שהיא נתפסת ונראית. על כן, אנחנו ממליצים – אלא אם כן מדובר בתיקונים קטנטנים – להזמין איש מקצוע בתחום הצבע – למה? שימו לב, שצביעת דירה מחייבת פעמים רבות גם שיוף הצבע הקודם – על מנת ליצור רושם אחיד וקיר בעל מרקם אחיד ללא גושים וגבשושיות – לפני צביעת הקירות חובה שהצבע קודם יאתר את המקומות שבהם הצבע היה פגום כבר בצביעה הראשונה או/ ו שהייתה בעיה בטיוח של הקיר, ישייף מקומות אלו, יבצע תיקונים לפני הצביעה הראשונית ורק אז יפנה להתחיל בצבע החדש.

שנית, חשוב לזכור שצבע הוא חומר נזיל ומלכלכל מאוד. רק צבעי מקצועי ידע להזהיר מראש היכן יש מקומות שראויים לכסות אותם- חלונות, פתחים, פאנלים ואפילו רהיטים.

רצוי, כמובן, לדרוש כבר בחוזה העבודה הראשוני מהצבעי שהוא יהיה אחראי מראש לכיסוי כל אותם מקומות מועדים ללכלוך ולטפטוף.

קבעו מראש עם הצבעי שלכם לא רק על היקף העבודה, אלא גם על כללים במהלכה – באילו צבעים הוא ישתמש במהלך העבודה – חומרי גלם – סוגם ואיכותם, האם יבצע תיקוני טיח כשצריך, מי אמור לכסות את המשקופים, הרהיטים לפני עבודת הצבע וכמובן – בדקו הצעות מחיר על פי המתחרים המקובלים בשוק, באזור ובעונה .זכרו תמיד לעשות שיקול דעת של רווח והפסד מבחינה כלכלית – אבל לא רק, בנוסף אל תשכחו כי צביעת דירה שלמה עלולה לגרום לאי נוחות ממש מספר ימים ולעתים הרבה יותר.

שימו לב והקפידו לבדוק כי לפעמים מה שנראה זול בהתחלה יכול לעלות לכם ביוקר אחר כך – ולא רק מבחינה כלכלית, אלא בעיקר בעוגמת נפש, חיסרון זמן וטרדות מיותרות. בדקו לקוחות קודמים של בעל המקצוע המבוקש, שהרי רק ניסיון קודם יוכל להעניק לכם שקט וידיעה בטוחה ומוסמכת שבחרתם באיש המקצוע הראוי.

אל תסמכו על מה שנאמר בעל פה… תמיד תקפידו לבצע חוזה עבודה מחייב ובכתב.

אנו מציעים לכם, תושבי שדרות והסביבה, בעלי מקצוע ראויים ומנוסים.