צבעי במטולה

עיצוב חלל על ידי צבע – צבעים במטולה

כשרוצים לצבוע בית, משרד או כל חלל או לחדש דירה ישנה מחייבת תכנון מיטבי ומוקפד והחלטה לגבי צרכים, יעדים וסדרי עדיפויות. העיסוק בחידוש בחלקי הדירה על מרכיביה, תיאום עם הצבע ובמידה ורוצים לשלב עוד בעלי מקצוע ממגוון מורכב של תחומי עיסוק ובוודאי סידור לוחות הזמנים ביניהם מביאים להחלטה הנבונה לשכור קבלן צבע מומחה ומיומן לטובת העניין. אך האם באמת כדאי מראש לוותר על שדרוג מראה הבית בגלל חשש ממטרד ואי נוחות? ברור שלא. אנחנו חיים בתקופה מודרנית שבה חלום אדריכלי נחשב חלק אינטגרלי ובלתי נפרד ממראה הבית כולו.

כאמור, צביעת קירות מבנה וכשמתכננים לעצב חלל מגורים או מבנה משרדי – ברור, שאחד הקריטריונים המשמעותיים ביותר יהיה בחירת הצבע וגוון הקירות. צבע הקירות לרוב נבחר באופן אינטואיטיבי וטבעי – צבע רגיל – הלבן. ואולם, חשוב לזכור, כי בחנויות הצבעים ובמחסני הציוד לבנייה ולשיפוץ קיים מגוון רחב שאנו לא תמיד יודעים על קיומו… חלק מהביקור בחנויות אלו עשוי להוות תחילת עיצוב וגיוון של מראה הבית כולו.

אז איך בוחרים צבע? ידוע, שהצבע הלבן הוא הצבע השולט בבתים ובמבנים בכלל. לפעמים נעדיף להישאר עם הצבע הלבן… במקרה כזה הצביעה תיחשב כחידוש הבית וכחידוש המראה. אבל לפעמים אנחנו רוצים לשנות ולהוסיף ואז נבדוק ונבחן את השפעתם של צבעים ואת השילוב של גוונים שונים על מנת לחדש – גוונים מסוימים משרים תחושת רוגע ושלווה, בעוד שצבעים אחרים מעניקים תחושה עזה ומעוררת. אז מה אתם צריכים רוגע או תעוזה?

כדאי, כמובן לשלב את הצבעים בהתאם לרהיטים ולשאר האביזרים המצויים בחלל.

אם גם אתם רוצים צבע ירוק או כחול שישרו אווירת טבע רגועה ונינוחה או שמא תעדיפו תוספת מרעננת ונועזת בגווני צהוב או אדום?  זכרו – לפני שאתם בוחרים צבע משמעותי שישלוט במראה החדר- תמיד רצוי לבקש דוגמית של אותו גוון ולבדוק היטב על פני משטח קטן לשם דוגמה וניסיון. רק לאחר שהבנתם כיצד הצבע ייראה – תוכלו להבין האם אכן זה הגוון שמתאים לכם.

אז אם אתם גרים במטולה וגם אתם רוצים שיסייעו לכם לבחור את הצבע שיתאים עבורכם – פנו אלינו ונשלח אליכם צוות מקצועי.