צבעי בכפר יונה

צבעי הקשת בענן – זה אנחנו – כפר יונה

בחירה נכונה של איש מקצוע אמין, ראוי, בעל ניסיון – זו בעיה לא קלה.

שדרוג מראה הדירה או חדר הכניסה נחשב בעיני רבים פעולה מלחיצה שעלולה לגרום למטרד ולאי נוחות לתקופה ארוכה של שבועות במקרה הטוב ולסיוט של ממש במקרה הרע. משום מה הפכה המילה “צבע” אצל אנשים רבים למילה נרדפת לסיוט, תקופה בלתי נסבלת, משהו שחייבים לעבור רק אם אין ברירה. כאשר יש לנו את הרצון בראש לשנות את המראה של הבית, ואנו רוצים לשפץ את חדר הכניסה והמדרגות. אולם, אנחנו קצת לחוצים במזומנים, לא צריך לוותר על חלום עיצוב הדירה וחדר הכניסה,  משום שחידוש המבנה לא מחייב לעלות הון, יכולים גם במחיר אטרקטיבי. אין שום סיבה לוותר על העיצוב, אם נשכיל לפעול באופן של עיצוב מקורי ועל ידי יצירתיות שתפעיל את הדמיון והחדשנות המאפיינת את עולם העיצוב באמצעות צבעים, חומרים, טקסטורות על מנת לקבל מראה עדכני.

לקוחות רבים נאלצים להזמין אנשי מקצוע בכלל וצבעים בפרט לבתיהם, אבל הם בכלל לא בטוחים שאיש המקצוע לא יאכזב אותם ושלא תתפתח תקלה או בעיה, אי הבנה או עגמת נפש במהלך העבודה או לאחר סיומה.

אז מה עושים? מובן, שכולם מחפשים איש אשר מומחה בתחומו, עדיף בעל ניסיון וותק, אדיב, אמין, בעל ידיים טובות שמוכן לבצע את עבודתו במחיר הוגן – על פי סקר מחירים בשוק שאתם חייבים לבצע לפני תחילת העבודה…

מה עם פיקוח ובקרה על עבודה? ברוב המקרים איש המקצוע יעבוד כשאתם לא תימצאו בבית או שתהיו עסוקים בענייני היומיום שלכם – אז מי יפקח על עבודתו? איך תסמכו עליו? מי ידע האם הוא עושה את עבודתו נאמנה?

לכן, אנו מציעים מלבד המלצות מלקוחות קודמים, לקיים פגישת ייעוץ ראשונית עם בעל המקצוע שתהווה מעין פגישת אמון ביניכם. אל תזלזלו! כדי לסמוך ולהכיר את איש המקצוע- אתם חייבים להרגיש טוב אתו כבר מהפגישה הראשונה.

אם “משהו” נראה לכם  לא טוב… אל תעסיקו אותו… עדיף להמשיך ולחפש איש מקצוע אחר מאשר להעסיק אדם לא רצוי….

אנחנו בחברה שלנו מציעים לכם מגוון של בעלי מקצוע מתחומים שונים.