צבעי בכפר סבא

גיוון וחידוש הבית באמצעות צביעת קירות בלבד – צבעים בכפר סבא

בא לכם לגוון עם צבע חדש בבית? גם אתם רוצים להתחדש עם גוון חדש ומקורי בקיר הסלון? מעוניינים בטקסטורה שונה של טיח ושל צבע שתשנה לכם את מראה היומיום?

זכרו שפעמים רבות צבע משנה את מראה הבית כולו ומשפיע על האסתטיקה ועל התחושה הכללית.

ברוב מקרי החידוש העיצובי של הבית או חדר המדרגות מדובר ברצון להתחדש ולעצב את הבית באופן טרנדי ואדריכלי, אלא שלעיתים יש צורך בחידוש חדר פונקציונלי, בעל לקויות בעקבות רטיבות, עובש בקירות או בלאי סביר שנגרם עם שנות שימוש רבות בחדר בעל פונקציות רבות: מערכת צנרת ואינסטלציה, מערכת ביוב, מערכת חשמל, עיצוב וחיפוי קירות ועוד.

לפעמים לא צריך כלל להחליף ריהוט ולא צריך להוסיף אביזרי נוי דקורטיביים, לפעמים אין צורך להזמין במיוחד מעצב בתים או אדריכל מוכשר במיוחד כדי להעניק נופך חדש ומשופר, מראה מחודש וייחודי לבית שלכם – פעמים רבות מאוד פשוט מספיק להזמין צבע. אתם שואלים את עצמכם – מה? צבע יוכל לבצע כזה שינוי? אנחנו סבורים שכן!

שינוי  צבע וגוון  עשוי לתרום לשינוי אווירה, להחלפת המראה- צבע מנוסה ומיומן יוכל אף לייעץ  לכם ולעזור לכם בבחירת הצבע המתאים במיוחד עבורכם. צבע מנוסה ועתיר ידע יוכל להתאים עבורכם את השילובים הטרנדיים, לעזור לכם לאתר טקסטורות של גוונים וסוגי חומרים.

צבעי ראוי והוגן ידע להעניק לכם מניסיונו טיפים ורעיונות לחידוש הבית באמצעות הצבע ויוכל לשקף עבורכם את גמר העבודה עוד בטרם החלה.

חשוב ביותר לפני כל תהליך של חידוש עיצוב הבית בצבע הוא כמובן בדיקה מדויקת של יכולת תשלום, תקציב העבודה והמצב הכלכלי הנתון. בנוסף, לפני כל מלאכת עיצובית חדשה יש להחליט על גודלה בהתאם לנוחיות המשפחה ולצרכים שלה.

תושבי כפר סבא והסביבה, אם גם אתם רוצים להתחדש בצבע לבית, אם גם אתם זקוקים לריענון בגוונים השולטים אצלכם- אנו מציעים לכם לפנות אלינו לקבלת איש קשר בתחום הצבע שיוכל לגוון לכם את הבית, האווירה והמראה בעיניים…