צבעי בהוד השרון

צביעה – זה כל הסיפור – הוד השרון

בכל מבנה פרטי או ציבורי – אחד המרכיבים המרכזיים והחשובים ביותר שנראים לעין במיוחד הוא הצבע. כשיש צבע נקי ונעים לעין – זה ברור מאליו – אבל לפעמים המבנה דורש תיקוני צבע, צביעה מחודשת, שינוי גוונים ואפילו שיפוץ נרחב יותר. כאשר אנו רוצים לחדש  את הבית מן הסתם לשנות את המראה העיצובי. התכניות והרצונות שלנו יכולים להיות, כמובן, רחוקים מאוד מהיכולת הכלכלית ומאפשרות התקציבית שלנו. ועדיין, אין שום סיבה לזנוח את הרצון לצבוע ולחדש את המראה, אם נשכיל לפעול באופן של עיצוב מקורי ועל ידי יצירתיות שתפעיל את הדמיון וחדשנות המאפיינת את עולם העיצוב הפנים העכשווי.

אז איך מתחילים לחפש איש מקצוע? לפי מה נקבע מי איש המקצוע שמתאים לנו? איך קובעים חוזה עבודה? איך קובעים ומסכמים על מחיר הוגן? מה עושים כשיש עיכובים? העבודה לא מסתיימת בזמן שנקבע?

מכיוון שעבודת הצבע היא עבודה שעושים לעתים רחוקות יחסית- ראוי לחפש איש מקצוע אחראי, מיומן וראוי, כי עבודה טובה ומקצועית- תחסוך לכם עוגמת נפש והזמנה מחודשת של מקצוע…

בחרו איש מקצוע אדיב, מקצועי ואמין. בדקו המלצות של לקוחות קודמים. לקוחות קודמים בדרך כלל יהיו השליחים הנאמנים ביותר של איש המקצוע- להם אין מה להרוויח או להפסיד, אלא להמליץ על פי ניסיונם האישי. עשו סקר שוק לגבי מחירים- דרישות עבודה, עמידה בלוח זמנים, עבודה ראויה ומקצועית וכמובן – אל תשכחו אחריות.

הקפידו לבחור את איש הצבע שלכם – על פי חיבור אישי- אדיבות וקשר טוב ואנושי עם בעל מקצוע הם מרכיבי זהות משמעותיים מאוד שנחוצים בתחילת כל עסק מחייב או עבודת שירות.

אנחנו חיים בתקופה מודרנית שבה חזון עיצוב הפנים נחשב חלק אינטגרלי ובלתי נפרד ממראה הבית כולו. תחושת דיירי הבית והרגשתם ביחס לעיצוב הדירה שבה הם חיים עשויות להכריע את סדר היום ואת איכות החיים ממש. מכיוון שכך, בית מיושן, בעל מראה לא אסתטי חייב לעבור תהליך של שינוי- בין אם צביעת הדירה כשינוי אסתטי קל על מנת לשנות מעט מסגנונו ועד לשיפוץ על ידי טיח וצבע מקיף וכולל שמביא להמרת המראה הקיים שהיה בו.

 

אם תצטרכו איש צבע מקצועי, אמין, אדיב ואחראי- פנו אלינו ואנחנו נפנה אותו אליכם…