צבעי בחיפה

שינוי גוון הצבע לבית כדי לחדש את האווירה – צבעים בחיפה

 

על מנת לחדש את האווירה בבית ועל מנת לשנות את המראה העיצובי של דירה או של משרד- ניתן להוסיף כידוע פרטי נוי או אביזרים, אפשרות נוספת וייחודית לגיוון האווירה ולשדרוג העיצוב – היא לבצע צביעה של קירות המבנה.

איך בוחרים צבע כדי לחדש את האווירה? ראשית, רצוי כמובן להתייעץ עם איש מקצוע מתחום האדריכלות או העיצוב. רצוי לבחון את הטקסטורה הכללית של מראה הדירה ובמיוחד לקווי המתאר של העיצוב.

ברוב מקרי חידוש האווירה של הבית כאשר מדובר ברצון להתחדש ולעצב את הבית באופן טרנדי ואדריכלי, אלא שלעיתים יש צורך בחידוש חדר פונקציונלי, בעל לקויות בעקבות רטיבות, עובש בקירות או בלאי סביר שנגרם עם שנות שימוש רבות בחדר בעל פונקציות רבות: מערכת צנרת ואינסטלציה, מערכת ביוב, מערכת חשמל, עיצוב וחיפוי קירות ועוד. לפעמים לא צריך כלל להחליף ריהוט ולא צריך להוסיף אביזרי נוי דקורטיביים, לפעמים אין צורך להזמין במיוחד מעצב בתים או אדריכל מוכשר במיוחד כדי להעניק נופך חדש ומשופר, מראה מחודש וייחודי לבית שלכם – פעמים רבות מאוד פשוט מספיק להזמין צבעי. אתם שואלים את עצמכם – מה? צבע יוכל לבצע כזה שינוי? אנחנו סבורים שכן!

שילוב של צבע נוסף או גיוון באמצעות חידוש והוספת גוון עשוי לשמש חלק אינטגרלי מתכנון מראה ושדרוג המבנה. שילוב צבע וגוונים מסוימים עשויים להשרות אווירה נכונה ומבוקשת –  יש אפשרות להשרות אווירה רגועה ושלווה באמצעות צביעת קיר אחד או יותר בגוונים בהירים.

אפילו מבחינה פסיכולוגית ידוע, כי צבעים מסוימים עשויים לתרום ולשנות את מראה החדר וכי גוונים נוספים יובילו לשינוי תחושות בחדר עצמו! לכן, כשאתם רוצים לצבוע חלל – סלון, חדר ילדים, משרד או כל חדר בעל שימוש פונקציונלי אחר – רצוי לחשוב היטב על השפעת הצבע על המראה, האווירה והתחושה שמוקרנת ממנו.

כדאי, כמובן להתייעץ עם הצבעי לגבי בחירת הצבע, צבעי מיומן ובעל ניסיון ידע לומר לכם מה מסמל כל צבע ומה הוא מעניק ליושבי החדר. בחיפה – כעיר גדולה ומובילה בישראל בוודאי קיימים מרכזי מכירה וקנייה של חומרי בנייה וצבע.

ובכל זאת, אם אתם צריכים צבעי שיגוון לכם וישנה את האווירה – פנו אלינו כדי שנסייע לכם.