צבעי בגבעת שמואל

אז מה אנחנו מחפשים באיש מקצוע בתחום הצבע? – גבעת שמואל

כאשר אתם רוצים לצבוע בית פרטי, מוסד ציבורי או חדר מדרגות – חשוב מאוד לבצע סקר שוק ולמצוא איש מקצוע בתחום הצבע שמועדף עליכם. איך תקבעו? רצוי וחשוב לשאול כמובן, מכרים האם יש להם המלצות או אי המלצות ( כתוצאה מאכזבות קודמות) על איש מקצוע. לאחר מכן ערכו בדיקה וסקר בין כל אנשי המקצוע שאת שמם קיבלתם. בחנו את טיב העבודה שאתם זקוקים לה ושאלו מפורשות את איש המקצוע האם הוא מתאים ומנוסה בעבודה זו.

ראשית וחשוב מכל – אדיבות ורצון טוב – כדי שתוכלו לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ותיאום ציפיות ברוח טובה ובסבר פנים. לאחר מכן דרשו עבודה מקצועית ואחראית. במיוחד בתחום הצבע חשוב להדגיש- עבודה נקייה בלי להשאיר טיפות צבע או סימני לכלוך על הרצפה או הפנלים. כמובן, ערכו סקר שוק- סכמו על מחיר הוגן המותאם לסוג העבודה ולהיקפה על פי המחירים הנהוגים כפי שהתרשמתם.

בנוסף, דרשו מהצבע עמידה בלוח זמנים – כדי שלא תישארו עם חיים משובשים ועוגמת נפש – בבית מבולגן תחת תחושת שיפוץ… קבעו מראש את מועד סיום העבודה. ברור, שחשוב מאוד להקפיד ולדרוש גם עבודה מקצועית של בעל ניסיון בלבד המבין גם בחומרי גלם איכותיים וגם בסגנון העבודה המבוקש.

דרשו עבודה עם חומרים איכותיים בלבד- זאת זכותכם!

דרשו – ואל תתביישו – אחריות על העבודה כדי שלא תצטרכו למצוא את עצמכם מחפשים בעל מקצוע לתיקונים ולחידושי צבע שוב… בשנה הבאה… זכרו, שצבעי כמו שאר בעלי המקצוע נועד להעניק לכם שירות אדיב, מקצועי, אחראי ובמחיר הוגן.

רוב בעלי המקצוע ירצו שתזמינו אותם שוב או שתמליצו עליהם לאחרים, כולם מבינים שעם המלצות טובות אפשר להשיג עוד ועוד עבודות. ואולם, תמיד יש גם את בעלי המקצוע שעלולים להבאיש את ריחם של האחרים…

לכן, אנו מציעים לכם לא להתעצל ולא לוותר אלא לערוך סקר שוק – לבחון את בעל המקצוע לפני הזמנת העבודה.

אל תשכחו ברגע שחתמתם על חוזה עבודה מחייב – קשה מאוד לסגת ממנו…גם אם התחרטתם…

אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו לקבלת שירות אדיב, מקצועי ואחראי וכמובן – במחיר הוגן.