צבעי בדימונה

איך נבחר נכונה את בעל המקצוע האמין, הראוי, ובעל הניסיון? – צבעים בדימונה 

 

בחירה נכונה של צבעי אמין, ראוי, ובעל ניסיון – זו בעיה לא קלה. אז מה ניתן לעשות? כמובן  שכולנו מחפשים את האיש אשר מומחה בתחומו, עדיף בעל ניסיון וותק, אדיב, אמין, בעל ידיים טובות שמוכן לבצע את עבודתו במחיר הוגן – על פי סקר מחירים בשוק שאתם חייבים לבצע לפני תחילת העבודה.

חידוש צבע הדירה נחשב בעיני רבים פעולה מלחיצה שעלולה לגרום למטרד ולאי נוחות לתקופה ארוכה של שבועות במקרה הטוב ולסיוט של ממש במקרה הרע. משום מה הפכה המילה “צבע” אצל אנשים רבים למילה נרדפת לסיוט, תקופה בלתי נסבלת, משהו שחייבים לעבור רק אם אין ברירה. כאשר יש לנו את הרצון בראש לשנות את המראה של הבית, ואנו רוצים לשפץ את חדר הכניסה והמדרגות. אולם, אנחנו קצת לחוצים במזומנים, לא צריך לוותר על חלום עיצוב הדירה וחדר הכניסה,  משום שחידוש המבנה לא מחייב לעלות הון, יכולים גם במחיר אטרקטיבי. אין שום סיבה לוותר על העיצוב, אם נשכיל לפעול באופן של עיצוב מקורי ועל ידי יצירתיות שתפעיל את הדמיון והחדשנות המאפיינת את עולם העיצוב באמצעות צבעים, חומרים, טקסטורות על מנת לקבל מראה עדכני.

לקוחות רבים נאלצים להזמין אנשי מקצוע בכלל וצבעים בפרט לבתיהם, אבל הם בכלל לא בטוחים שאיש המקצוע לא יאכזב אותם ושלא תתפתח תקלה או בעיה, אי הבנה או עגמת נפש במהלך העבודה או לאחר סיומה.

רוב בעלי המקצוע ירצו שתזמינו אותם שוב או שתמליצו עליהם לאחרים, כולם מבינים שעם המלצות טובות אפשר להשיג עוד ועוד עבודות. ואולם, תמיד יש גם את בעלי המקצוע שעלולים להבאיש את ריחם של האחרים… לכן, אנו מציעים לכם לא להתעצל ולא לוותר אלא לערוך סקר שוק- לבחון את בעל המקצוע לפני הזמנת העבודה. כמובן, רצוי מראש לתאם לוחות זמנים ולעמוד על כך שהצבע יעמוד בהם. דרשו גם אחריות על העבודה, כדי שלא תצטרכו למצוא את עצמכם בסופו של יום מבצעים תיקונים ועבודות אחרי שכבר שילמתם…

פנו אלינו ואנו נפנה אתכם לאנשי מקצוע מקצועיים ומנוסים מהשורה הראשונה. הצבעים שלנו משתמשים בצבעי טמבור הכוללים עבודות שפכטל וכן סיוד לחדרי כניסה ומדרגות.