צבעי בבת ים

צביעת דירות וחדרי מדרגות  – בת ים

חפשו האם יש בין חבריכם או מכריכם מישהו שאך לאחרונה נזקק לשירותי צבע – כדאי תמיד להתייעץ ולנסות לקבל המלצות מאחרים. לפעמים דרך ההמלצה תחליטו על בעל מקצוע אדיב, נעים, מקצועי. אל תתביישו לשאול גם על תקלות או אי נעימויות אם היו… לא פעם אנשים ממליצים על איש מקצוע ורק לאחר מכן “נזכרים” שהיו להם גם תקלות ובעיות במהלך העבודה…

נסו להיפגש עם בעל המקצוע לפגישת היכרות קצרה. חשוב מאוד להתרשם מהקשר האישי שיתהווה ביניכם – אדיבות וסבר פנים, אנושיות ויחסים בין אנשים – לא פחות חושבים לתפקוד ראוי של איש מקצוע. אל תשכחו שמדובר באדם שייכנס לביתכם ויסתובב בו. חשוב שיהיה מדובר באדם שאתם סומכים עליו גם באופן אישי ולא רק מקצועי.

בדקו עם איש המקצוע האם הוא אכן מקצועי וראוי לעבוד בהיקף העבודה ובסדר הגודל שאתם נזקקים לו. כמו כן, האם הוא מנוסה בסוג העבודה הספציפית הזאת.

דרשו חומרי גלם ועבודה עם אביזרים מובחרים ומשובחים באיכות הטובה ביותר הקיימת.

אל תתפשרו על חומרי גלם. לפעמים זה מה שעושה את כל ההבדל בין עבודה טובה לסיומת ורמת גימור פחות טובה.

חשוב לא לחתום על חוזה העסקת איש המקצוע או קבלן הצבע לפני שאתם קוראים אותו בזהירות ובקפדנות. במקרה הצורך ו/ או העניין התייעצו גם עם עורך דין.

חוזה ההתקשרות מול בעל המקצוע חייב להיות מדויק ומפורט ולרדת עד כדי להימנע מניסוחים כפולים, פרשנויות או אי הבנות בעתיד.

זכרו שכל מה שלא נכתב במפורש או לא מובן באופן חד משמעי – כאילו לא נכתב. בנוסף, ניתן לחדש את הבית ולשדרג את מראהו מבלי “לקרוע את הכיס” על ידי תכנון עיצובי מרכזי ומשמעותי שיהיה לו השפעה אפקטיבית במיוחד על מראה הבית ועל סגנונו. לא חייבים לצבוע את כל הבית או את כל חלקיו – אפשר להחליט דווקא על צביעה של פינות חמד המעניקות תחושה חמימה ומחודשת בבית וישנו לחלוטין את מראה הבית כולו.

אנחנו בחברה שלנו יכולים להמליץ לכם באופן מסודר ונוח על אנשי מקצוע שישרתו אתכם באופן הראוי ביותר ויעניקו לכם עבודה מקצועית, רצינית ואחראית.