צבעי באשקלון

חידושים בתחום הצבע – צבעים באשקלון

חידושים בתחום הצבע והגוון, תחום השילובים והחדשנות העיצובית באמצעות צביעת קירות הם תחומים שאינם מוכרים לרוב האוכלוסייה.

כידוע, ברוב הבתים וחדרי המדרגות בישראל נמצא הצבע השולט – הצבע הלבן – האם אתם מספיק אמיצים ומקוריים כדי לשבור את הלובן בעיניים? האם אתם נועזים לגוון עם צבע נועז וחדשני בסלון ביתכם? האם אתם יודעים בכלל אילו אפשרויות של מרקמים, גוונים, שילובים – קיימים בשוק הצבעים?

צביעת דירה וחדר מדרגות היא אחד מהמקצועות הנפוצים והשגרתיים ביותר – כל מי ששוכר או משכיר, קונה או מוכר – מתנסה בוודאי בשלב שבו הדירה נצבעה.

חשוב מאוד להבין שכאשר הדירה ריקה מאדם ומחפצים – אכן מלאכת הצביעה אמורה להיות פשוטה ונוחה מאוד, ואולם כאשר הדירה נצבעת והיא מאוישת – המטלה כמובן מסורבלת והרבה יותר קשה…

מדוע? ראשית, בעל המלאכה מסתובב “בין הרגליים” וזה בהחלט לא נעים. שנית, יש צורך להקפיד על שמירה קפדנית ומיטבית על הרהיטים ועל החפצים המצויים בדירה דווקא מפני הצבע המלכלך.

בנוסף לכך, איש המקצוע שמסתובב לכם בבית חייב להיות אמין, כי בבית הפרטי שלכם לא הייתם רוצים להעסיק מישהו שקשה לכם לסמוך עליו או על נוכחותו. כמובן שחשוב שיהיה בעל אדיבות ורצון טוב – מומלץ לתאם פגישת ייעוץ ראשונית לתיאום ציפיות ברוח טובה ובסבר פנים. לאחר מכן יש לדרוש עבודה מקצועית ואחראית. במיוחד בתחום הצבע חשוב להדגיש – עבודה נקייה בלי להשאיר טיפות צבע או סימני לכלוך על הרצפה או הפאנלים. כמובן, שחובה לערוך סקר שוק – ולסכם על מחיר הוגן המותאם לסוג העבודה ולהיקפה על פי המחירים הנהוגים כפי שהתרשמתם.

בנוסף, יש לדרוש מהצבעי לעמוד בלוח זמנים – כדי שלא תישארו עם חיים משובשים ועוגמת נפש – בבית מבולגן תחת תחושת שיפוץ… קבעו מראש את מועד סיום העבודה. ברור, שחשוב מאוד להקפיד ולדרוש גם עבודה מקצועית של בעל ניסיון בלבד המבין גם בחומרי גלם איכותיים וגם בסגנון העבודה המבוקש.

לפיכך, אנו מציעים לכם צוות מיומן, מנוסה ומקצועי באשקלון, צוות לצביעת הדירה וחדרי המדרגות.