צבעי בעראבה

בעלי מקצוע בתחום צביעת הבתים – צבעים בעראבה

אז איך תמצאו את הצבעי המקצועי והאמין שיצבע את דירתכם? כמה פעמים נתקלתם בדפי פרסומת על שלטי חוצות המפרסמים: “צביעת דירת שלושה חדרים ב… ₪ ” – האם אתם יודעים מי עומד מאחורי המודעה? מי בעל המקצוע? מי תלה את המודעה? אנחנו מציעים לכם לבחור צבעי, ובכלל כל בעל מקצוע – במיוחד אם הוא נכנס לביתכם – רק לאחר המלצות וקבלת חוות דעת. לכל בעל מקצוע בעל ניסיון יש לקוחות קודמים, אם הוא נהג איתם באופן מקצועי ואיכותי, אם הוא היה בעל מקצוע ראוי – הרי שהם גם יוכלו וישמחו להמליץ עליו. לקוחות קודמים – אין להם אינטרס, אין להם אחוזים – הם יחליטו להמליץ על בעל המקצוע שעבד אצלם רק על סמך ניסיונם האישי. תמיד ראוי ומומלץ – לקבל חוות דעת והמלצות לא רק מלקוח מרוצה אחד – לכו תדעו… מיהו… ואולי אצלו באמת בעל המקצוע עבד באופן ראוי, אבל מה עם לקוחות אחרים…? לכן, אנחנו ממליצים ראשית לא להתבייש ולבקש מספר המלצות וחוות דעת.

יתרה מזאת, זכרו לבדוק האם בעל המקצוע נראה לכם כבר במפגש הראשון. פעמים רבות רוב הסכסוכים שמתגלעים בין לקוח לבין בעל מקצוע עומדים בסופו של דבר על מרכיבים שהיו יכולים להיפתר לולי היה בעל המקצוע פשוט בן אדם – עמידה בלוחות זמנים, רצון טוב לעזור ולייעץ, מחיר הוגן וראוי עבור העבודה ועוד.

כמובן, חשוב לבדוק גם את האביזרים, החומרים והמרכיבים שאיתם בעל המקצוע עתיד להשתמש… למשל: באם מדובר בצבע – כדאי לכם לבדוק איכות של גלוני צבע ואת סוגם, את סוג המברשות שאיתן הוא עתיד למבוע את הבית. תוכלו לדרוש כמובן מבעל המקצוע להשתמש רק בחומרים האיכותיים. קחו בחשבון – ככל שאתם תפקחו עיניים ותהיו ערניים… כך תוכלו ליהנות בוודאות מעבודתו של בעל המקצוע…

אז אם גם אתם רוצים צביעת דירה בחומרים איכותיים על ידי בעל מקצוע אמין, איכותי ואדיב – פנו אלינו ונפנה אליכם איש מקצוע שיהיה לכם כיף לעבוד אתו.