צבעי בעכו

אז איך אתם רוצים שהקיר שלכם ייראה? – צבעים בעכו

אז איך אנחנו רוצים שהקיר שלנו ייראה? צביעת קירות של מבנה – דירה, משרד, חדר מדרגות ועוד. במקרים רבים נתפסת כמלאכה פשוטה ובעלת פוטנציאל קל וחסר תקלות. ואולם, חשוב לדעת שלא כל מי שנחשב “הנדימן” יכול לצבוע קיר באופן מקצועי.

צביעת הקירות היא רק החלק המסיים – המסכם של עבודת חיפוי הקיר. ראשית, יש כמובן לבצע תיקוני טיח, שפכטל ולפעמים גם גילוף ושיוף של הצבע הקודם, זאת על מנת ליישר את הצבע ולשוות לו מראה אחיד וחלק.

גם בחירת חומרי גלם בכל הקשור לצביעת קירות אינה פשוטה ומובנית מאליה – בחנויות המתמחות קיימים סוגים רבים ומגוונים של כל פריטי העבודה הנדרשים לשם מלאכת הצביעה – החל ממברשות מסוגים ומדגמים שונים, סוגי חומרי צבע באיכויות משתנות – לפעמים רק בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים יוכלו להבדיל ביניהם, וכמובן – הגוונים. חשוב להבין ולזכור, שצבע – אם הוא לא לבן או שחור – עלול לשנות את הגוון ולייצר רמות שונות של אותו צבע – בהתאם לתאורה, לצבע הקיר הקודם, למספר שכבות הצביעה ועוד.

כשאנחנו מגיעים לחנויות לחומרי בניין – אנחנו לרוב לא מודעים לעובדה זאת ורוכשים את הצבע על פי הגוון המצוי על אריזת המוצר. אבל רק צבעי מנוסה יוכל לדעת האם יש לערבב את הצבע עם חומרים נוספים, באיזה גוון בדיוק להשתמש ומה תהיה תוצאת הצביעה בכל פעם…

צבעי הנדרש לתת מענה מקצועי לתחום העבודה ולגודלה. חשוב לזכור כי יש חשיבות רבה לתכנן מראש את כל העבודה על פי שלבים ולהגיע מוכנים לאיש המקצוע עם המפרט של העבודה הרצויה. אנו ממליצים לחפש צבעי על פי המלצות או ניסיון של מקורבים. חשוב לבדוק שהעבודות הקודמות שנעשו על ידיו תואמות או דמות לעבודה שאותה אתם רוצים להזמין. שימו לב – לא כל איש מקצוע בכלל וצבעי בפרט מסוגל לעשות כל עבודה.

דרשו אחריות רחבה על העבודה! אל תשאירו את הדברים לא סגורים, לא מוסכמים – זכרו שכל מה שנאמר בעל פה ולא נכתב או לא נחתם – אינו נחשב והצבעי לא יהיה מחויב בו.

אז אם גם אתם זקוקים לייעוץ בנושא הצבע והצביעה- פנו אלינו ונסייע לכם למצוא את האחד שיתאים עבורכם.