מנעולן ביהוד מונוסון

מנעולן- להתקנה ראשונית, לתחזוק שוטף ולתיקון בעת הצורך- מנעולן ביהוד מונוסון

אף אחד מאתנו לא רוצה להיתקע מחוץ לבית. בוודאי לא רוצה להיתקע בתוכו. ולעתים בכל זאת מערכת ההגנה הביתית שלנו מתיישנת, מתקלקלת או נפרצת חלילה בידי גנבים, ולכן עלינו לתקן אותה או להחליף את המנגנונים השולטים בפעולותיה. לשם כך יש להתקשר אך ורק למנעולן מוסמך ומורשה לשם קבלת שירות יעיל ומהיר.

אז מה בעצם תפקידו של המנעולן? המנעולן- תפקידו להתקין את מערכת המנעולים, הדלתות והצילינדרים ולתחזק אותה על פי צורך או בשעת הצורך. לכן, כאשר אנו מדברים על מנעולן- ולא כפי שנוהגים לכנותו בקרב הציבור הרחב: פורץ מנעולים- אנו עוסקים באיש מקצוע אשר הוסמך בהתקנת מנעולים חדשים, פריצת דלתות ומנעולים משומשים או קיימים בבתים, במבנים, ברכבים או בכספות באופן מקצועי. לעתים כאשר מדובר במערכת תקינה אבל ישנה, רצוי עוד לפני שתתרחש תקלה דווקא בזמן הכי לא מתאים- להחליף את הצילינדר לצורך תיקון המערכת כולה ולשם תחזוקה יעילה ונבונה. מנעולן מקצועי, מוסמך ואמין אמור לייעץ ללקוחותיו מה הפעולה היעילה והנכונה שנדרשת על מנת להמשיך ולאבטח את רכושם וביתם הפרטי. חשוב לצין, כי בתקופה המודרנית המנעולן חייב להיות לא רק מוסמך ומורשה, אלא גם עדכני ומיומן ברוח התקופה- כשם שהתקופה שלנו היא טכנולוגית ומלאת מכשור דיגיטלי ואלקטרוני, המכשור הופך להיות "חכם" יותר ומתוקשב, כך גם מערכות הנעילה. כל החיים המודרניים למעשה מלאים בהפתעות הקשורות לפיתוח מחשוב וטכנולוגיה. כך, אם כן, גם מערכת הנעילה ואבטחת הבית והעסק- כל מה שקשור לעבודת המנעולן חייב להיות מעודכן וטכנולוגי. מנעולן עדכני חייב להיות בקי גם בעיניים דיגיטליות, מנעולים ביומטריים, מנעולים חכמים המופעלים באמצעות טביעת אצבעות וכל התקנה של מכשיר אלקטרוני אחר מכל סוג ותיקונו.

חשוב לזכור, כי לפי החוק בישראל מנעולן חייב להיות בעל תעודת יושר מהמשטרה. לא מספיק לראות תעודות הסמכה ורישיון עסק, בוודאי אין להסתפק בחוות דעת חיוביות של לקוחות קודמים ומרוצים. כאשר מדובר בתחום שנוגע בדלתות הבטוחות שלנו ובמנעולים שמגנים עלינו- רק מנעולן ישר ואמין.

מנעולן מוסמך, מורשה ואמין לשירות 24 שעות למענכם!