מנעולן בשדרות

איך המנעולן יכול להגביר את השמירה על הגנה ומנגנון אבטחה? – מנעולן בשדרות 

תחום המקצוע הקשור במנעולנות הינו מהחשובים ביותר, שכן בסיס המקצוע שהאחריות שלו היא בעיקר שמירה על מנעולים ודלתות, שירותי אבטחה והגנה המסייעים לכולנו אל מול פורצים פוטנציאלים. במקרים רבים אנו מודעים לכך שעבודת המנעולן קשורה בדרך כלל למקרי חירום שבהם המפתח נשבר בתוך המנעול ומנע את היכולת להיכנס או לצאת מהבית או בהקשר לזמני מצוקה ומשבר שבהם לאחר פריצה נדרש להחליף את הצילינדרים ובשינוי כל מנגנון האבטחה הקיים: החלפת מנעולים, דלתות, מפתחות, קודים ועוד.

חשוב לזכור שמנעולן חייב להיות מוסמך ואמין, כיוון שעיקר עיסוקו הוא לפרוץ מנעולים של בתים פרטיים או להתקין את מנגנוני הנעילה בבתים, ברכב או בכספת. הוא חייב להיות בעל מקצוע שנסמוך עליו שלא ינצל את היכולת להיכנס חלילה בעתיד ללא רשות למרחב הפרטי שלנו.  בנוסף, המנעולן חייב להיות מקצועי כדי שנוכל לסמוך עליו ועל עבודתו: התקנה, פריצה, שבירה או החלפה.

נוכל להאמין שאכן הוא מקצועי על מנת לחוות דעתו על הבעיה המרכזית, ושיהיה מקצועי כדי לתקנה באופן יעיל ומהיר ביותר וכמובן אמין שיודע את המחירים הראויים הנהוגים. לכן, חשוב מאוד דווקא בתחום זה להחליט על השכרת שירותי בעל המקצוע רק לאחר עמידה מדויקת על פרטיו. חשוב למרות הזמן הדחוק והלחץ הכרוך בתיקון מהיר של מנגנוני דלתות ומנעולים- לבקש תעודות הסמכה מקצועיים ולדרוש לראות תעודה מטעם משטרת ישראל.

 רק בעל מקצוע כזה שיוכל להבטיח תעודות הסמכה והוכחה לנאמנות ולאמינות יוכל גם להיות הבחירה שלנו בטיפול במערכת הביטחון הבסיסי. למרות הדוחק והלחץ שאנו נתונים בהם בעת היקשרות עם מנעולן לא כדאי לוותר על חוות דעת של לקוחות קודמים ועל המלצותיהם אם זה בנושא המקצוענות ומיומנות העבודה וכן גם בנושא האמינות ותחושת הביטחון.