מנעולן בראש פינה

מנעולן מקצועי, מוסמך, מורשה ואמין- לכל עבודות המנעולנות - מנעולן בראש פינה

מנעולן מעניק לרוב שירותי פריצה יעילים ומקצועיים מבלי לפגוע בתשתית הדלת ובמנגנוני התפקוד הבסיסיים שלה. חלילה בהזמנתו של אדם לא מוסמך המציג את עצמו כמנעולן עלול להיגרם נזק משמעותי לדלת, למנעול, לצילינדרים או לכל חלק אחר שיסב נזק ועוגמת נפש בהמשך. כיוון שאם חלילה עבודתו לא תהיה מקצועית, הרי שדלת הבית לא תתוקן ולא תהיה יעילה ואפקטיבית, וכך תוכל הדירה להיפרץ, המפתח יוכל להישבר או לחלופין מנגנון הנעילה לא יהיה יעיל בפני זרים שיוכלו להיכנס לבית באין מפריע, להשחית, לגנוב ולגרום לנזק רב ומשמעות.  

על מנת לשמור על המרחב הפרטי והאישי שלנו חשוב לפנות אך ורק למקצוען בעל ניסיון מוכח של ותק רב. תחום המנעולנות הוא עסק שבו אנו למעשה מפקירים את מנגנון נעילה ששומר על הפרטיות האישית שלנו בידי אדם זר. לכן כאשר אנו מחפשים מנעולן מוסמך חשוב לוודא שיש לו ניסיון ארוך שנים בתחום ושלקוחות קודמים היו מרוצים ממנו ושהם הצליחו לסמוך עליו, שיחסי האמון בו נבנו במהלך עבודתו שלקוחות קודמים היו מרוצים ממנו ובמיוחד שהם הצליחו לסמוך עליו בגלל יחסי האמון שנבנו במהלך עבודתו ואף לאחריה.

במקרים של תקלות או בעיות לא צפויות לא כדאי לקרוא לאיש תחזוקה או שכן כדי לפרוץ את מנגנוני הדלת! על אף הלחץ הרב והמצב הלא נוח, כיוון שלא כל אדם בעל ידיים טכניות יכול לבצע את עבודת המנעולן. בכל מקרה בו נדרשת הרכבת מנעולים, פריצת דלתות או התקנת צילינדרים חדשים – יש לדרוש מהמנעולן המגיע תעודת הסמכה מקובלת ומורשית. כיום, המנעולים משמשים בדרך כלל למערכות נעילה באיכות גבוהה. כל שכך גם על המנעולן להיות מקצועי ובקיא ביישום וניהול מערכות מנגנוני הבקרה של שימוש יעיל במנעול, וכן תיקונו או החלפתו בעת הצורך.

בחברתנו צוות מנעולנים מוסמכים המחזיקים תעודות יושר מטעם המשטרה, תעודות אלו ייחודיות למקצוע דורש אמינות זה. במקרים שהדלת ננעלה לכם והמפתח אבד או נשכח בבית, או אם הכספת לא נפתחת, ואולי הרכב ננעל? התקשרו אלינו לשירותי מנעולן או לשירותי פורץ דלתות ולשירותי פורץ רכבים – כל עבודות המנעולנות בראש פינה לשירותכם 24/7 שעות ביממה בכל שעה!