מנעולן בראשון לציון

מנעולן מקצועי, מוסמך ואמין- לכל סוגי המנעולים ועבודות המנעולנות- מנעולן בראשון לציון

מנעולן מעניק לרוב שירותי פריצה יעילים ומקצועיים מבלי לפגוע בתשתית הדלת ובמנגנוני התפקוד הבסיסיים שלה. חלילה בהזמנתו של אדם לא מוסמך המציג את עצמו כמנעולן עלול להיגרם נזק ממשי ומשמעותי לדלת, למנעול, לצילינדרים או לכל חלק אחר שיסב נזק ועוגמת נפש בהמשך. כאשר אנו עוסקים במקצוע שברוב המקרים הפנייה אליו תהיה דווקא בשעת לחץ ומתח תוך כדי תחושת דחק- אסור עדיין בשום אופן שלא להתפשר על חובבן. הביטחון האישי שלנו הוא הרבה יותר חשוב מאשר שיפתחו לנו את הדלת דקה אחת או יותר או פחות מוקדם. מרחב המחיה הפרטי שלנו ובמיוחד מנגנון הדלת והנעילה השומרת עליו ומגנה עליו מפני זרים- הן בבית הפרטי, הן במבנה של מסחר השייך לנו ובוודאי ברכב או בכספת אישית מחייב טיפול אך ורק של בעל מקצוע מוסמך ואמין.

אסור במיוחד להתפשר במקצוע המנעולן על אנשים שאינם הגונים או ישרים, שכן בעצם חוזה ההתקשרות שלנו איתם, אנו מעניקים להם רשות עקרונית לפרוץ לנו את המנעול, להתקין לנו אחד או להחליפו באחר. ברור לחלוטין, שרשת האמון הבסיסית בין בעל מקצוע ללקוח חייבת להיות במקרה זה הרבה יותר ברורה וחד משמעית. אנחנו חייבים לוודא ולדעת שאיש לא יוכל לחדור לתוך המרחב הפרטי שלנו ולא להיכנס לתוך הבית האישי שלנו. עבודתו של המנעולן דווקא החושפת אותו למגוון רחב של סוגי מנעולים וטיפול במנגנוני פריצה ונעילה, מחייבת הבנה, שהאדם הזה אחראי במידה רבה לכך שביתנו יהיה חסין מפני פריצות חלילה בעתיד.

אם חלילה עבודתו לא תהיה מקצועית, הרי שדלת הבית לא תתוקן ולא תהיה יעילה ואפקטיבית, וכך תוכל הדירה להיפרץ, המפתח יוכל להישבר או לחלופין מנגנון הנעילה לא יהיה יעיל בפני זרים שיוכלו להיכנס לבית באין מפריע, להשחית, לגנוב ולגרום לנזק רב ומשמעותי.

לכן, המקרים רבים רצוי לבקש מהמנעולן מלבד תעודת הסמכה וחוות דעת שמתבססות על המלצות מלקוחות קודמים גם תעודת יושר מטעם המשטרה, תעודה המעידה על אמון הדדי בין בני אדם.