מנעולן ברחובות

שכפול מפתחות, פריצת מנעול, התקנת מנגנוני נעילה ותיקון עינית דיגיטלית- מנעולן מקצועי ומומחה

מנעולן מקצועי, מיומן ועתיר ניסיון באזור רחובות

הידעתם שעל פי סקרים סטטיסטיים של תחנות משטרה ברחבי הארץ מסתבר, שמרבית הפריצות בישראל ( מעל 80% מהן) מתבצעות דווקא כשהפורצים נכנסים דרך דלת המבנה? מופתעים? נכון? רוב האזרחים מדמיינים בראשם, כאשר מדברים על פריצות לבתים את הגנב ההוליוודי – זה שנכנס דרך החלון עם כובע גרב להסתרת הפנים. ואולם, לפי דיווחי המשטרה, המציאות שונה לחלוטין. רוב הפורצים פשוט נכנסים דרך הדלת. מכירים את הסרטים האחרים שבהם הגנב נכנס דווקא באמצעות בעיטה חזקה לדלת ושבירתה? אז חשוב שתדעו- זה הרבה, הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים…

אם כן, ברור, שכאשר פורץ פוטנציאלי מנסה לאתר דלת קלה לפריצה, הוא קודם כל בוחן את מנגנוני הנעילה שלה. ככל שהדלת נראית קלה לפריצה, כך יש סיכוי גבוה במיוחד שדווקא בה יבחר אותו משיג גבול. הגנב מחפש באופן חד משמעי את נקודות התורפה בנעילת הבית ומנסה לאתר את הגישה הנוחה והפוטנציאלית עבורו לצורך פריצה מהירה, קלה וללא סכנות… הרי הגנב מחפש לעצמו עבודה קלה… אם הוא יצטרך להתעסק עם מגוון מנעולים, מנגנוני אבטחה ועוד- הוא יוותר על הניסיון מחשש לכישלון הפריצה ולאזעקת כוחות המשטרה. לכן, הדרך המשמעותית והיעילה ביותר למנוע פריצות לבית היא להזמין מנעולן מקצועי ולהתייעץ אתו על דרכי התגוננות ומנגנוני נעילה מתוחכמים ככל האפשר. אבטחת דלת המבנה צריכה להיות בעדיפות גבוהה מאוד בתהליך השמירה על בטיחות המשפחה מפני פולשים, פורצים ומשיגי גבול למיניהם.

מה תפקידו של מנעולן? המקצוע הקרוי מנעולן הוא עיסוק בעל מיומנות רלוונטית לכל נושא הנעילה, המפתחות, מנגנוני בגירה בכל מבנה, רכב, כספת או ארון מסמכים. למעשה במהלך החיים אנו רוצים לשמור על אינטימיות מרבית במקרים רבים. על מנת לקבל את הביטחון שלנו יש להתקין מנגנוני אבטחה תקניים בידיים מקצועיות בלבד.

ככל שהזמן עובר ואנו מצויים בעידן טכנולוגי, הרי שגם מנגנונים אלו הולכים ומשתכללים. אלו תואמים יותר ויותר לשיטות הדיגיטליות הקיימות היום. כדי להיות בטוחים שהבית שלנו שמור –חייבים להזמין רק מנעולן מקצועי.