מנעולן ברמת גן

מנעולן מסביב לשעון 24/7 – לתועלת הלקוחות ולטובת הצלחת התיקון המיטבי- מנעולן ברמת גן

אמנות המנעולים נחשבת היום עסק מבוקש ונדרש בכל רחבי העולם. מרגע שבני האדם הפכו להיות יותר חומריים, יותר רכושניים והרבה יותר מחושבים כלכלית, הרי שהחשיבות על שמירת המרחב הפרטי שלהם ובמיוחד האיכות של המנעולים וחומרי הגלם של שאר מרכיבי האבטחה הפכו להיות מרכזיים במיוחד. אמנות המנעולים או כפי שהתחום מוכר בחיי היומיום המנעולנות היא מקצוע שבו עוסקים בתיקון של מנעולים, בהרכבתם ובטיפול בבעיות שבהם. לעתים קרובות אף נדרשת פעולה חריגה- שלולי הייתה נעשית ברשות בעל הבית ותוך כדי חוזה עבודה אף הייתה נחשבת לעברה פלילית לכל דבר ועניין- פריצת מנעולים.

חשוב להבין, שמכיוון שעבודת המנעולן דורשת התמחות מיוחדת של הרכבת מנעולים והתקנתם, פריצת סוגים מגוונים של מנעולים ושל מנגנוני נעילה החל מהפשוטים ביותר וכלה במנעולים טכנולוגיים מתוחכמים התואמים לרוח התקופה המודרני, הרי שמנעולן חייב להיות מוסמך. מנעולן הוא לא "אדם בעל ידיים טובות", בוודאי לא שיפוצניק או "הנדימן". מנעולן הוא מקצוע בפני עצמו, מקצוע שדורש הסמכה ומקצועיות. יש צורך ברישיון רשמי על מנת לעבוד כמנעולן, ולכן לא כדאי לעולם להסתפק במי שיודע להחליף מנעול, אלא רק במי שהוכשר באופן מלא לעבוד כמנעול כולל הכשרה מלאה הדורשת הבנה בסוגי פריצה והתקנה, במכשירים חדשניים וביומטריים ובמיומנות ואמינות של שכלול מנעולים לצורך אבטחת מידע או פרטים אישיים.

המנעולן הוא אחד מבעלי המקצועות הייחודיים ביותר, שכן לעומת שאר בעלי המקצוע שאותם לרוב מזמינים אחרי פגישה מקדימה, ניסוח חוזה התקשרות והיכרות ראשונית. הרי שמנעולן הוא דווקא בעל מקצוע שיגיע ברגע הכי פחות נוח, רגע לחוץ- כשהמפתח ננעל בתוך הרכב, כשדלת הבית לא נפתחת או כשהכספת דורשת תיקון. לפיכך, במקרים רבים המנעולן יצטרך לעבוד סביב השעון 24 /7 על מנת להוות פתרון יעיל ומיטבי עבור לקוחותיו. המנעולן יהיה חייב להיות מוסמך ומקצועי, שכן הטיפול בדלתות ובמנעולים לרוב יתבצע באופן מידי וללא תכנון מוקדם. הלקוח יהיה חייב לסמוך על בעל המקצוע באופן מלא.