מנעולן ברעננה

מנעולן- כדי שמערכת הנעילה וההגנה שלכם תהיה יותר בטוחה...- מנעולן ברעננה

אם לשיפוץ- צריך שיפוצניק ולתיקון מערכת חשמל- צריך חשמלאי, כדי לתקן בעיות במנעול- ...מנעולן

ההגנה על נכסים והשמירה על רכוש יקר מהוות תמיד סיבה מרכזית מובהקת לחיפוש פתרון של נעילה איכותית וחזקה. תחושת הביטחון והרוגע נובעת ומבוססת בסופו של דבר על היכולת לחיות בעולם שיש בו גם מרחב אישי, מוגן ומאובטח. התקנת מנעול חדש לדלת הדירה או לרכב היא לכאורה פשוטה, יומיומית ופונקציונלית. ואולם, חשוב מאוד שהיא תיעשה על ידי בעל מקצוע מומחה ומיומן.

עשרות אלפי משפחות בארץ ובעולם מתחדשות מדי שנה בחידוש מנעול, בהחלפת מפתח או בקידוד מחדש של מערכת האבטחה והנעילה האוטומטית. לעתים מדובר בצורך בגלל שחיקה טבעית של מוצר כדוגמת מפתח שנשבר או מנעול שהחליד, אלא שבמקרים רבים אנו נחשפים לצורך להחליף מפתח או לפרוץ דלת או מנעול על ידי מנעולן מקצועי ומוסמך דווקא בשעות משבר בלתי צפויות. בשעות שבהן סף החרדה עולה ואנו זקוקים באופן מידי לשירותיו של בעל מקצוע: כשהדלת לא נפתחת פתאום, לאחר פריצת מנעול חלילה או כשהמפתח נשבר בתוך המנעול בדיוק ברגע הלא מתאים.

מערכת נעילה לא יכולה להמתין עד שנעשה סקר שוק ונחפש בעל מקצוע, לפיכך מנעולן הוא אחד מבעלי המקצוע שנדרשים יותר ויותר להיות נגיש בשעות, מומחה בעבודתו ואמין באופיו.

בנוסף, מערכות נעילה מתקדמות ומאובטחות יותר לדלתות ולמנעולים נפוצות יותר בארץ ובעולם המודרני שבו אנו חיים. איש לא היה מסוגל לחשוב עליו או על בני משפחתו דרים במבנה לא ממוגן ולא נעול כראוי, כולנו מצפים להגנה ברמה איכותית ומיטבית למען שלומנו וביטחוננו האישי. קיים היום בשוק מגוון עצום של אמצעי נעילה ומנגנוני אבטחה- החל ממנעולים קלאסיים ועד לרמה טכנולוגית מתקדמת ביותר: עיניות דיגיטליות, מערכות שנפתחות באמצעות לחיצת אצבע ואפילו פתיחת מנעולים באמצעות אפליקציה המותקנת- איך לא- בטלפון הנייד.

אז איך ניתן לבחור מנעול מתאים לדלת שלנו? מובן, הכול לפי צורכי המשפחה וסגנון החיים שלה. העיקר שמנגנון ההגנה הקרוי מנעולן יותקן על ידי מנעולן מוסמך ובעל ניסיון.