מנעולן בפתח תקווה

מנעולן- מה תפקידו? מה נדרש ממנו? מנעולן בפתח תקווה

למה רוב המנעולנים הם למעשה יועצי אבטחה בפועל? זקוקים למנעולן וגרים בפתח תקווה?

מנעולנים יכולים להיות עצמאיים, בעלי חברה עצמאית. יכולים להיות מועסקים על ידי חברה קיימת של בעלי מקצוע או מתמחים בתחום המנעולנות בתוך כדי עיסוק בתת מקצוע אחר, כמו: ייצור דלתות, שיפוצים ועוד. בכל מקרה רוב המנעולנים המוסמכים מיומנים ומתמחים במספר אספקטים של מומחיות בקשורה לפריצת מנעולים, התקנתם, החלפתם בעת הצורך. שדרוג מנגנוני פתיחה ונעילה ועוד. מכיון שהעולם המודרני הוא כלכלי ותחרותי, עולם שבו תחום הפרט האישי הופך להיות יותר ויותר מותחם ומדויק, הרי שרוב עבודות המנעולן הופכות להיות חלק מייעוץ אבטחה בכלל. לפיכך, אכן רבים מאנשי העסקים העובדים כמנעולן מוסמכים גם ביכולת לייעץ בתחומי אבטחת מבנים ורכבים בכלל. הכישורים והידע שלהם יסייעו ללקוח לא רק בהתקנת מנעול, אלא בבחירת מנגנון נעילה ואבטחה המותאם במיוחד לאורח חייו ולצרכיו האישיים.

חשוב לזכור, כי למנעולן רשמי חייבת להיות תעודת הסמכה שבה קריטריונים מדויקים לתחום עיסוקו. לא כל מי שיודע לפרוץ מנעול הוא מנעולן מוסמך. ענף המנעולנות הוא אחד הענפים המשמעותיים הקשורים דווקא לביטחון האישי ולמרחב האישי האינדיווידואלי של כל אחד ואחת מאתנו. המנעולן עשוי לפרוץ לנו את הדלת, להחליף לנו מפתח להגנתנו האישית וכמובן להזין את הקוד הסודי בכספת המכילה תכשיטים, כסף ומוצרים יקרי ערך. לפיכך לא מספיק שהמנעולן יהיה רק בעל ידיים טובות ובעל כוונות רצויות, הוא חייב להיות מיומן ומנוסה במיוחד, משום שאנחנו מפקידים למעשה בידיו את האוצר הגדול ביותר- את הביטחון שלנו. לכן, רוב המנעולנים נושאים אתם תעודת יושר מן המשטרה על מנת להוכיח את נכונות כנותם ועל מנת שהלקוח יוכל לסמוך על מי שהוא מעניק לו את הזכות לחדור את חייו.

חשוב לזכור גם, שבמקרים רבים כאשר אנו עוסקים בעבודתו של המנעולן, אנו חווים שעות משבר ועתות מצוקה. במקרים רבים המנעולן נקרא על מנת לפרוץ דלת או/ ו מנעול- כשהכספת ננעלת, כשדלת הבית מסרבת להיפתח או כשמפתח הרכב- מה לעשות… נשאר בתוכו. מכיוון שכך יש לבחור רק מנעולן מקצועי, מיומן ואמין במיוחד.