מנעולן באור יהודה

עבודת המנעולן המורשה- מנעולן באור יהודה

עבודתו של המנעולן חייבת להתבסס על יחסי אמון מובהקים בינו לבין הלקוח, לא רק כמו עם כל בעל מקצוע אחר- הסכם דו צדדי המסביר מהן ההתחייבויות של כל צד – לוחות זמנים, מחיר עבודה, זמינות בעל המקצוע, גודל העבודה והיקפה כמובן, אלא הרבה יותר מכך. המנעולן- דווקא כמי שאמון על פריצת דלת הכניסה למרחב אישי של אזרחים- חייב לפתח יכולת של יחסי אמון מובהקים בינו לבין לקוחותיו. הביטחון של הלקוח והיכולת שלו לסמוך על בעל המקצוע שאת שירותיו שכר- נמצאים במקום הראשון באופן מובהק הרבה לפני בעלי מקצוע אחרים ומקבילים. אנו חייבים לבטוח במנעולן הפורץ לנו את הדלת לאחר שזו ננעלה, אנו חייבים לבטוח במנעולן שמחליף עבורנו את מנגנון הנעילה, את הצילינדר ואפילו את מפתח הבית- שהוא מוסמך ואיכותי, אך בעיקר בעל אמינות. לאחר סיום עבודתו- הבית שלנו יישאר נעול ואטום בני כל אדם וגם בפניו. אל לנו לחשוש מפני פריצות עתידיות או לחלופין מפני אפשרות שהדלת שוב תינעל בפנינו.

המנעולן- הוא איש המקצוע שחייב לקבל את אישורו של בעל הבית כדי לפרוץ את דלת ביתו. חשוב להזכיר, שבישראל כמו בשאר מדינות העולם המערבי- פריצת דלת או מנעול של אחר- מותרת אך ורק בידי מנעולן מורשה ומוסמך, אך ורק לאחר אישור והסכמה מפורשים מטעם בעל הבית וכמובן- רק כאשר הדבר נדרש מבחינה מקצועית.

עבודת המנעולן- עשויה להיות מוזמנת מראש, כאשר מבחינים בתקלה במנגנון הנעילה או לחלופין כאשר המנגנון פגום מתוך התיישנות, אלא שלעתים קרובות דווקא המנעולן הוא בעל מקצוע שעשוי להיות מוזמן בעתות לחץ מעכשיו לעכשיו. כשאדם נתקע מחוץ לביתו ורוצה להיכנס פנימה- אין ספק, גם אם מדובר בשעה מאוחרת מאוד בלילה- הוא ירצה כאן ועכשיו איש מקצוע. על מנת שלא להתפשר בשעות דחק אלו וכדי שלא להזמין איש מקצוע שרק יגרום נזק עתידי, חשוב להתקשר רק למנעולן מוסמך ומיומן, מנעולן בעל תעודת יושר המונפקת ממשטרת ישראל. כתמיד ראוי למצוא מנעולן שלא ינצל את המצוקה ותושת הדחק לגבות מחיר שאינו הולם.