מנעולן במטולה

המנעולן הוא המומחה בכל הקשור למנעולנות- מנעולן במטולה

אם אתה לא יכול להיכנס לביתך לאחר יום עבודה או אם איבדת את המפתח ואינך יכול לנעול את הבית אחרי שיצאת ממנו – אתה חייב איש מקצוע ראוי ומתאים שיסייע לך בפתיחת הדלת או בפריצתה, לחלופין תיקון מנגנון הנעילה… למעשה אתה זקוק למנעולן.

לא תמיד תהיה לך ברירה למשל במיקרה של תקלה במנעול או במפתח, או בכל חלק במנגנון הנעילה, הרי שצריך לפנות לבעל המקצוע- המתאים למנעולן רשמי ומוסמך. המנעולן יספק שירות נדרש להשגת  כניסה או נעילה לרכב או לבית נעול. במקרים בו  המנעולן יידרש לפרוץ את המנעול בכדי לאפשר ללקוח כניסה לביתו או במקרים יותר קשים- לצאת מהבית. במקרים הדורשים פעולת החלפת מנעולים או החלפת צילינדרים  במערכת ישנה וחלודה. במקרים רבים שנזעיק ונשתמש בשירותי המנעולן הרי שנגיע לפתרון הבעיה כמו החלפת מנעול, אובדן מפתח או חילוץ מפתח שנשבר בתוך המנעול.

למעשה המנעולן מצוי בקטגוריית בעלי המקצוע הנחוצים והיעילים ביותר כאשר נמצאים בזמן משבר ובשעות חירום אמיתיים והוא האיש שמסוגל לפרוץ דלתות, להחליף מנעולים ולאפשר כניסה ויציאה מהבית. נדגיש את חשיבות הביטחון המצוי בעבודת המנעולן וההסמכה הדרושה לעבודה בתחום המנעולנות כמובן שנדרש לרכוש את ההשכלה ואת הידע התיאורטי הנרחב והמקיף. תפקידו של המנעולן הרכבה של מנגנוני האבטחה של הבית או הרכב ועוד.

חשוב לדעת – החוק בישראל מחייב שהמנעולן צריך להיות בעל תעודת יושר מהמשטרה.  אין להסתפק בתעודות הסמכה ורישיון עסק, בוודאי שלא בחוות דעת חיוביות של לקוחות קודמים ומרוצים. פריצת דלתות בוודאי היא פעולה שאסורה על פי חוק. אדם זר שיפרוץ ביתו של אחר צפוי לעונשים הקבועים בחוק.

זמינות ומהירות של הגעת המנעולן הן תכונות הכרחיות בתחום זה כדי לאפשר ללקוחות תחושה של רגיעה וביטחון. זמן תגובה מהיר הן הנכונות להגיע למקום והן בפתרון הבעיה הוא משמעותי לתועלת הלקוח. בנוסף, המנעולן ככל שיהיה מומחה ומקצועי, פעמים רבות מאוד יזדקק למכשירי עזר ולחלקי חילוף חדשים כדי להחזיר את פעולת המנעול לתקינה לחלוטין. על כן, רק קריאה למנעולן מקצועי ומנוסה יכולה להבטיח תיקון מהיר של התקלה.

זקוקים לשירותי מנעולן במטולה? התקשרו או השאירו פרטים באתר! חברתנו מספקת שירותי מנעולנות מהירים 24 שעות ביממה!