מנעולן בלוד

יצאתם לחופשה? סתם חזרתם מיום העבודה? וודאו שהמנעול שלכם תקין! מנעולן בלוד

לאחרונה, על פי הסטטיסטיקה המבהילה למדיי, מדי יום נפרצים מספר רב של בתים בישראל. פריצות לבתי מגורים, לעסקים ולרכבים הן תופעה נפוצה בכל העולם המערבי וכמובן גם בישראל. בכל שנה נפרצים בישראל כשלושים אלף בתים בלבד. מדובר בתופעה לא נעימה ולא רצויה, אך מוכרת היטב לרשויות אכיפת החוק, מוכרת עד כדי כך שאן למשטרה ולבתי המשפט כמעט כלים למנוע ולמגר לחלוטין את התופעה. פריצה לבית היא עניין כואב ולא נעים. מלבד  אי הנוחות בעובדה שמישהו זר הסתובב לכם בחלל הפרטי והאינטימי שלכם, אדם זר חיטט בחפצים האישיים שלכם, הרי שהבעיה המרכזית לרוב היא אבדן רכוש או כסף בשווי משמעותי. לעתים מדובר בתכשיטים יקרי ערך, במקרים אחרים בסכומי כסף שנחסכו במשך תקופה ארוכה ולעתים אפילו לא מדובר בנזק ממוני, אלא בפרטי רכוש בעלי ערך רגשי- כמו חפצים שעברו דורות בין בני המשפחה.

צריך לומר את האמת: פריצות לבתים הן לא עבודה שדורשת יותר מדי מקצוענות או ידע- הגנב הממוצע פשוט מחפש את הפרצה הנוחה לו במיוחד, את הדרך המהירה לחדור לתוך המרחב הפרטי, לגנוב במהירות ולברוח מבלי להיתפס או להסתבך. לפיכך, ככל שהבית יהיה נעול ומוגן על ידי מנגנוני אבטחה ומנעילה רבים יותר ומשוכללים יותר, הרי שהסיכוי שהגנב יחליט לפרוץ דווקא לבית זה קטן באופן משמעותי.

אז מה עושים? מתייעצים עם מנעולן מוסמך. מנעולן הוא האיש המוסמך ובעל הידע הנדרש וההולם ביותר על מנת להתקין מנגנוני אבטחה, מנעולים שיוכלו למנוע, ככל האפשר, פריצות ומפתחות חכמים שיוכלו להגן על הפרטיות בעת השהות בבית ובוודאי בעת ההיעדרות ממנו.

אם ברור שעל מנת למנוע פריצות לבתים- יש להקים ולפתח מחסומים רבים ומתוחכמים ככל האפשר על מנת למנוע את הפריצות, לכן, המפתח הוא הקמת מספר גדול של מחסומים ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת לשמור על הבית, כדי להקטין את הסיכויים לפריצה הבאה. 

איש מקצוע בתחום המנעולים יהיה הבחירה החכמה והיעילה ביותר כדי להיות בטוחים יותר.