מנעולן בכורזין גבעתיים

למה צריך מעולן? מה כבר יכול לקרות למנעול הבית?

האם הגנה וביטחון קשורים לבעלי מקצוע רלוונטיים בתחום המנעולנות?

אם אתה הבעלים של בית פרטי או של מכונית, יש סיכוי לא רע, שתחווה במהלך החיים לפחות פעם אחת אירוע של חוסר יכולת לפתוח את הדלת במפתח. למעשה זהו תרחיש די סטנדרטי שמתרחש מדי יום במאות מקומות שונים ברחבי העולם: המפתח נשבר בתוך המנעול, שכחנו איפה שמנו את המפתח, עברנו פריצה של בית וכעת אנו חייבים להחליף מנעול ומערכת נעילה. במידה רבה עוד ניתן לומר, כי תסריטים אלו כלל אינם דמיוניים, אלא שלרוב הם מתרחשים בדיוק הכי לא מתאים- כמו כשאנחנו בדך לעבודה, בדיוק כשאנחנו ממהרים, תוך כדי חקירת פריצת בית ובחינת כל התכשיטים שנעלמו.

מפתח, המנעול וכל מערך ההגנה הטבעי והיומיומי שמצוי אצלנו- לפתע נשבר או נתקע ואי נו יכול עוד לשרת אותנו, תחושה של חוסר אונים, חוסר הגנה ואי נוחות- מגדירה היטב את הרגע הזה.

מנעולנים הם בעלי המקצוע המומחים בכל שינוי, הרכבה ותיקון של מערך ההגנה והנעילה. כבעלי מקצוע מנוסים הם בוודאי מבינים לעומק את חשיבות השמירה הכסף, הרכוש הפרטי והמרחב האישי שכל אחד מאתנו כל כך אוהב לכבד. ברגעים אלו של משבר רגילים המנעולנים לקבל מהלקוחות שיחת טלפון מבולת ולחוצה. אמנם לפעמים מפתח שבור בתוך מנעול יכול לדרוש תיקון קל ופעולה פשוטה יחסית על מנת להוציאו, ואולם הנזק שעלול להתרחש חלילה בגלל פעולה לא נכונה, בגלל טעות שתפגע בכל מנגנון הדלת- לא שווה את המאמץ. עדיף להתקשר למומחה מקצועי שיודע מתוך ניסיון והבנת התחום מה הפעולות האפקטיביות, המהירות והיעילות ביותר. בנוסף, המנעולן, ככל שיהיה מומחה ומקצועי- פעמים רבות מאוד יזדקק למכשירי עזר ולחלקי חילוף חדשים כדי להחזיר את פעולת המנעול לתקינה לחלוטין. על כן, רק קריאה למנעולן מקצועי ומנוסה יכולה להבטיח תיקון מהיר של התקלה. מנעולן חייב להיות בעל תעודות הסמכה ורישיון, שכן תחום זה עלול להיות פרוץ ולא תמיד ניתן לסמוך על כל בעלי המקצוע שמתחזים לאחרים.