מנעולן בקריית שמונה

האם כל אדם יוכל לפרוץ לכם את הדלת? ברור שלא! רק מנעולן מוסמך! מנעולן בקריית שמונה

האם הייתם מאפשרים לכל אדם לפרוץ לכם את הדלת? להתקין עבורכם מנגנון נעילה של הבית שלכם? ברור שלא! חד משמעית! עבודת המנעולן חייבת להיעשות רק על ידי אדם שהוסמך לכך, בעל תעודות והכי חשוב עם אישור מטעם משטרת ישראל.

אחד מבעלי המקצוע שלגבי עבודתו נדרשים יחסי אמון מלאים בינו לבין הלקוח הוא מנעולן. מנעולן חייב להיות מוסמך ואמין, כיוון שעיקר עיסוקו הוא לפרוץ מנעולים של בתים פרטיים או להתקין את מנגנוני הנעילה בבתים, ברכב או בכספת. נהוג להעסיק מנעולן לא רק בעל ידע, מוסמך ומקצועי, אלא גם בעל תעודות. התעודות הנדרשות לבעלי מקצוע מתחום המנעולנות הן ראשית תעודת הסמכה למקצוע זה. חשוב לדעת שאת מקצוע המנעולן לא לומדים מפה לאוזן, לא מזמינים חובבן או שיפוצניק כדי לתפעל את מנגנון הנעילה של בית פרטי או רכב, אלא חובה להשתמש אך ורק בשירותיו של בעל מקצוע שלמד את המקצוע והוא בעל תעודה המוכיחה זאת. יתרה מזה, בעידן המודרני שלנו, כאשר אנו רוצים לשמור את חיינו באופן הבטוח והאינטימי,אנו נצטרך להשתמש בחוכמה בהרכבת המנעולים, על מנת שיוכל לסייע לנו בשמירת הביטחון האישי וברמת אבטחה נאותה. למרות שמנגנוני האבטחה השתכללו, הרי שגם מנגנוני האבטחה התפתחו והתקדמו בהתאם, אם זה מגוון סוגי המנעולים וכן עיצובם. כידוע, המנעולים מאז ומתמיד שימשו לצורך שמירת חפצי ערך וכסף, גם כיום בעידן המודרני ייצור המנעולים הפך לייצור המוני וזול. ניתן לאמר שאין בית בכל העולם שאינו מכיל מנגנון נעילה, כדי שזרים לא יוכלו לחדור אליו. בעקבות  כך מספר המנעולים עלו ונדרשו יותר ויותר. אם זה מנעול לבתים, מבנים, לחדרים, לכלי רכב, לכספות ועוד.  לפעמים מרוב עודף של שימוש במנעולים ומפתחות נוצר מצב שאנו נותרים עם ריבוי מפתחות שאינם מתאימים למנעולים. במקרה כזה – נזדקק להשתמש בשירותי מנעולן מקצועי, מוסמך ואמין, המחזיק תעודת יושר מטעם המשטרה, תעודה ייחודית למקצוע הדורש אמינות רבה.

במקרה בו המפתח לדירה אבד או המפתח נשבר בעת פתיחת הדלת, ואתם חייבים לפרוץ את הדלת – חייגו עכשיו! אנו נשלח מנעולן מוסמך ומורשה ע"י משטרת ישראל לעזור לכם בכל שעה, ביום וגם בלילה, אשר יפתור לכם כל בעיית מנעול ודלת.