מנעולן בכרמיאל

זה לא כל כך נעים לראות דלת נעולה… מנעולן בכרמיאל

עם התקדמות העולם ודרגת העושר שהולכת וגדלה, בני האדם נעשים יותר חשדנים. בעבר כל הדלתות של השכנים היו פתוחות כולם נכנסו לכולם – ללא כל חשש, בעידן שלנו היום כל אחד ואחת מחפש את הפרטיות וההגנה שלו. בזמן שיש לבני האדם תכשיטים בעלי ערך רב, או חפצי ערך רבי ממון – יש צורך מיידי לאבטח את הכניסה לבית או לעסק באמצעות מנגנוני אבטחה והגנה, הנעשים על ידי מנגנוני נעילה לדלתות, צילינדרים ובריחים.

אולם, יחד עם הצורך לנעול את הבית, כלי הרכב או העסק היקרים לנו על מנת לאבטח ולהגן על כספים ועל פריטים יקרי ערך שלנו, עלה הצורך לבצע זאת באמצעות האדם המקצועי והמומחה בתחום – המנעולן.

מעט על המנעולן ותכלית עבודתו

המנעולן כשמו כן הוא. כפי שכרטיסן יעסוק בכרטיסים,  פסנתרן – יעסוק בפסנתר, כך גם מנעולן- מומחה למנעולים. ענף המנעולנות הוא ענף שהולך ומתפתח בהתאם לצורך ולזמן, כאמור בתחום זה עוסקים מנעולנים המתמחים בהתקנת  המנעול מההתחלה על פי התקנים הנדרשים וכמובן יתנו מענה לתיקון מנעולים פגומים או שלא בשימוש. בשיגרת חיינו אנו נתקלים במגוון עבודות המנעול,כשצריך להחליף מנעול או לפרוץ אותו. לעתים ישנם מקרים של ריבוי מפתחות ואנו טועים בשימוש הנכון של המפתח, וןהוא נשבר במנעול ויגרום לתקלה ממשית ולעוגמת נפש על השיבוש של שמירה על הביטחון והגנה על הפרטיות.עבודתו של המנעולן כרוכה לעתים קרובות בשינוי המנעול, בפריצתו או בהחלפת מנגנון הנעילה הכללי- כולל צילינדרים. .

במיקרה זה הדורשת עבודה עם קבלת החלטות מהירות ומקצועיות. יש צורך להשתמש בשירותיו של מנעולן מוסמך , אמין ובעל ניסיון.

למעולן נדרשים יחסי אמון מלאים בינו לבין הלקוח במיוחד בתחילת חוזה ההתקשרות. משום שמקצוע זה, של מנעולנות עוסק בביטחון אישי וביכולת פריצה למרחב המוגן ביותר שלנו, לבית הפרטי- הרי שראוי לקבל ממנו חוות דעת והמלצות מלקוחות קודמים, אלו יוכלו להוכיח את מידת יעילותו ומקצועיותו, כמו גם את האמינות והיכולת לסמוך עליו מפני פריצות עתידיות חלילה. מנעולנים מוסמכים מחזיקים תעודות יושר מטעם המשטרה, תעודות אלו ייחודיות למקצוע דורש אמינות זה  אז אם הדלת ננעלה והמפתח נשכח בבית, או אם הכספת לא נפתחת או שאולי הרכב ננעל?

התקשרו אלינו לשירותי מנעולן או לשירותי פורץ דלתות ולשירותי פורץ רכבים – כל שירותי המנעולנות בכרמיאל אנו זמינים לשירותכם 24 שעות ביממה בכל שעה!