מנעולן בהוד השרון

מנעולן מוסמך- מי צריך אותו בכלל? מנעולן בהוד השרון

שירותיו של מנעולן מוסמך הם הרבה יותר מאשר פתיחה סתמית או החלפת מנעולים בעת הצורך. מנעולן חייב להתאים את עצמו לשוק ולהתפתחויות הטכנולוגיות שבתחום, שכן משנה לשנה מערכות ההגנה והאבטחה הולכות ומשתכללות. אם בעבר מנעולים היו עשויים בפליז או אפילו מעץ, הרי שהיום המנעולים הם חלק עמיד ויציב בכל דלת כניסה של מבנה, רכב או כספת. המנעול הוא למעשה החלק החשוב ביותר שמשמש חלוקה בין הפנים לחוץ, בין החלק הפרטי והאיש לחלק הציבורי והרחב. בעולם המודרני עם התפתחות הטכנולוגיה ובייחוד ככל שהולכת ומתעדכנת הגרסה הדיגיטלית של מכשירים בשימוש האדם, הרי שגם מנגנוני המנעולים הופכים לטכנולוגיים- כבר היום ניתן לראות שימוש במפתח לצד דלתות "חכמות" שננעלות באמצעות מספר קוד, טביעת אצבע ועוד שיטות חדשניות המתאימות לרוח הזמן ולקדמה המוכרת לנו.

לרוב, בחיי היומיום כאשר המנעול ומערכת האבטחה הקשורה אליו פועלת כראוי וכצפוי, הרי שאין צורך בשירותו של איש. ואולם כאשר מתרחשת תקלה במפתח, במנעול או בכל חלק אחר במנגנון הנעילה, הרי שיש לפנות לבעל המקצוע- למנעולן רשמי ומוסמך. המנעולן יספק שירות להשגת  כניסה או נעילה לרכב או לבית נעול או לכל סוג מנעול אחר. לעתים המנעולן יידרש לפרוץ את המנעול על מנת לאפשר ללקוח להיכנס לביתו או גרוע מכך- לצאת ממנו. לעתים תידרש דווקא פעולת החלפת מנעולים או שינוי צילינדרים כאשר מדובר במערכת מיושנת וחלודה. במקרים רבים של עירוב המנעולן מדובר בפעולה לפתרון בעיה של אובדן מפתח או חילוץ מפתחות שנשברו בתוך המנעול עצמו.

במקרים רבים מנעולנים מוסמכים ועתירי ניסיון יהיו מומחים גם בפריצה לכספות או לחדרים נסתרים ומסווגים במיוחד, ועל כן הם יחזיקו בידע נרחב בנושאים של ביטחון פנים, נעילה מסחרית ושמירה על ביטחון הפרט כפי שהוא בא לידי ביטוי במסגרת החוק.

מנעולן – הוא האיש שמסוגל לפרוץ דלתות, להחליף מנעולים ולאפשר כניסה ויציאה בטוחות יותר מהבית, לכן אין כל ספק, כי לפני כל שכירת שירותיו של מנעולן- כדאי לבקש תעודת הסמכה ורישיון בתוקף או/ ו לבקש חוות דעת מלקוחות מרוצים קודמים.