מנעולן בגבעת שמואל

רק מנעולן מקצועי ומוסמך- מנעולן בגבעת שמואל

מנעולן הוא אדם שעיקר הבנתו בעיסוק עם מנגנוני נעילה- מנעולים, מפתחות ומערכות אבטחה והגנה בפתיחת דירות, בניינים וכספות. מנעולן הוא למעשה מקצוע נדרש ומבוקש בכל העולם המודרני שבו איכות החיים ורמת ההכנסה דורשת באופן מיוחד שמירה והגנה מפני פריצות.

בראשית, המנעולן מעצם עבודתו מתקין מערכות אבטחה ומעולים בהתאם לרצון הלקוח והעדפותיו. המנעולן אף מייצר מנעולים או מספק אותם ללקוח לפי הסכם ההתקשרות הראשוני ביניהם. אך, עיקר עבודת המנעולן ביומיום היא דווקא לתקן מנעולים שבורים, להחליף אותם או לפרוץ אותם.

פעולת פריצת מנעול היא פעולה הדורשת מיומנות ומקצועיות, שכן בעת הפגיעה  במנעול יש חשש כבד של פגיעה גם במנגנוני הדלת בכלל והנעילה בפרט, ולכן על המנעולן להיות איש מקצוע מוסמך ומיומן. מקצוע המנעולן אינו תחביב או יכולת מקרית של אדם בעל "ידיים טובות". מנעולן חייב להיות מוסמך בידי גורמים המהווים מכון הסמכה מורשה וכמו כן חייב המנעולן להיות בעל תעודות יושר ואמינות מרשויות החוק, קרי מהמשטרה. מדוע? פריצת מנעול היא פעולה אלימה ואגרסיבית. לרוב אנו שומרים על בתינו נעולים באופן הרמטי כדי לקבל תחושת ביטחון של הפרדה בין המרחב הציבורי למרחב הפרטי. ואולם, עדיין ישנם מקרים שבהם אין ברירה, אלא לאפשר פריצה יזומה של מנגנוני המנעול. לעתים המפתח נשבר בתוך המנעול וגורם לאי יכולת לפתוח את הדלת או לנעול אותה. דמיינו את עצמכם עומדים לפני ישיבה דחופה והרת גורל בעבודה- מכינים את עצמכם, לומדים היטב את החומר, מתלבשים ומתארגנים. אבל, אז בדיוק לפני היציאה מהבית לכיוון מקום העבודה נשבר לכם המפתח בתוך המנעול ואתם לא יכולים לצאת מהבית או לנעול אותו לאחר היציאה.

מנעולן מוסמך בלבד יידרש להגיע לביתכם באופן מידי על מנת להחליף את המנעול או את הצילינדר ( בהתאם לבעיה) ולאפשר לכם להמשיך את שגרת חייכם. מובן, שכאשר אנו לחוצים – נהיה מוכנים לעתים לשלם ביוקר ובלבד לפתור את הבעיה כאן ועכשיו. לכן, חובה להחזיק טלפון זמין של מנעולן אמין, מקצועי ומוסמך שיוכל לחלץ אתכם.