מנעולן באם המושבות

טיפים חשובים לפני שאתם יוצאים למסע השיפוץ הביתי- שיפוצניק באם המושבות מה חשוב לדעת במיוחד על השיפוצניק שלנו לפני תחילת חתימה על חוזה התקשרות?

אז חושבים לבצע שינוי בבית? מחליטים ללכת לקראת תהליך של שיפוץ רציני? יש כמה דברים מרכזיים שכדאי לדעת לפני תחילת המסע. ראשית, חושב כמובן להחליט על גודל השיפוץ. לפעמים מדובר בהחלטה לשנות את כל הבית ולשדרג את המראה או את האיכות שלו, במיוחד כאשר מדובר במבנים ישנים שמפאת השנים שעברו עליהם, הם מלאי עובש, רטיבות, חלודה, מערכת שאינן חדשות ולא תמיד פועלות, כמערכת החשמל והאינסטלציה ועוד. לעומת זאת, במקרים אחרים מדובר על החלטה מקומית של שדרוג חדר אמבטיה, חידוש ארונות מטבח, הוספת פינות דקורטיביות או נישות והנמכות גבס. לפעמים הבית פשוט זקוק לתיקוני טיח או איטום. ובמקרים רבים הלקוחות בסך הכול רוצים לצבוע את הקירות מחדש. מובן, שלכל שיפוץ סדר גודל אחר של מחיר. לכן, יש לבדוק בעוד מועד מה היכולת הכלכלית שלכם והאם אכן תיאור השיפוץ המיוחל עולה בקו אחד עם התקציב שהשקעתם לשם כך. במקרים רבים במהלך התכנון עולה הצורך להחליט על מספר הורדות של חדרים שישופצו או לחלופין ניתן להוסיף עוד אלמנטים ומערכות שיחודשו בעקבות יכולת כלכלית. בכל מקרה לעולם יש לזכור, שלא הכול צפוי. ולכן, מקצת מהתקציב המוקצה מלכתחילה יישמר לעתות חירום או לרגעי משבר של אירועים בלתי צפויים.

בנוסף, המלצה המקובלת במיוחד על אדריכלים ומעצבים לגבי שיפוץ היא לבדוק היטב את סגנון החיים של המשפחה ואת אורח חייה ולהתאים במיוחד לכך את העיצוב המרכזי. כל משפחה היא שונה וכל בית משקף במידה רבה על פי מראהו את הגרים בו. יש שאוהבים בתי כפר ישנים, בתים שמשקפים חזרה למקורות, קרבה לטבע, בית של פעם. אחרים לא יהיו מוכנים לוותר על סגנון מודרני ביותר. הם יחפשו את חידושי הטכנולוגיה האחרונים. יובילו לשילוב של מכשירי חשמל דיגיטליים במטבח ובחדר האמבטיה. כמובן, מנגנוני הנעילה בביתם יהיו מיוסדים על שיטות מתקדמות של עינית אלקטרונית או פתיחה באמצעות אפליקציה.