מנעולן באילת

ברוכים הבאים לעולם של אנשי השירות בתחום המנעולנות- מנעולן באילת

כשאנחנו לחוצים ונמצאים במצב מצוקה בגלל בית נעול, מפתח שבור או רכב תקוע ואין לנו הרבה זמן לחפש בעל מקצוע מוסמך, אמין, יעיל, ראוי ומקצועי. לכן, כדאי ואפילו חובה להחזיק בכל בית אלפון ובו מספרי טלפון של בעלי מקצוע מוסמכים ויעילים בכל תחום, בעלי מקצוע האמונים על טיפול בתחומים הרבים שבעת ניהול חיים תקינים בבית ומחוצה לו- חשמלאי, שיפוצניק, אינסטלטור ועוד. בעלי מקצוע אלו יעניקו שירות על מנת לתפעל את הבית ולהחזירו למצבו התקין והשגרתי. חשוב לזכור, כי המנעולן הוא אחד התחומים היחידים שבהם לרוב לא ניתן להמתין פרק זמן עד להגעת איש השירות, שכן המנעולן בעצם כך שהוא פורץ את הדלת, מתקן את מנגנוני הדלת, מחליף צילינדרים או מבצע כל פעולה אחרת לתועלת הלקוח הוא זה מחזיר את החיים לשיגרה.

זמינות ומהירות של הגעת המנעולן הן תכונות הכרחיות בתחום זה כדי לאפשר ללקוחות תחושה של רגיעה וביטחון. זמן תגובה מהיר הן הנכונות להגיע למקום והן בפתרון הבעיה הוא משמעותי לתועלת הלקוח. בנוסף, מכיוון שתחת מקצוע זה ישנו עיסוק דווקא המנגנוני האבטחה והנעילה של הבית, הרי שחשוב מאוד לבדוק גם את תעודת ההסמכה של המנעולן ובמיוחד את תעודת היושר שיש לו מהמשטרה. בשום אופן לא כדאי לבחור באיש מקצוע אקראי גם בשעה הכי קשה.

חשוב לדעת, שעל מנת להיות מנעולן מוסמך יש ללמוד בהתאם לקבל הסמכה והכשרה. לא כל אדם בעל ידיים טכניות יכול לבצע את עבודת המנעולן. בכל מקרה בו נדרשת הרכבת מנעולים, פריצת דלתות או התקנת צילינדרים חדשים- יש לדרוש מהמנעולן המגיע תעודת הסמכה מקובלת ומורשית. כיום, המנעולים משמשים בדרך כלל למערכות נעילה באיכות גבוהה. כל שכך גם על המנעולן להיות מקצועי ובקיא ביישום וניהול מערכות מנגנוני הבקרה של שימוש יעיל במנעול, וכן תיקונו או החלפתו בעת הצורך.

כפי שהסברנו, מנעולן מוסמך מחזיק תעודת יושר מטעם המשטרה, תעודה זו אלו ייחודית למקצוע דורש אמינות זה. אם המפתחות לבית אבדו או כל מקרה שבו יש צורך בשירותי מנעולן – התקשרו כבר עכשיו! חברתנו מציעה את כל שירותי המנעולנות באילת, בזמינות 24 שעות ביממה בכל שעה, 7 ימים בשבוע לשירותכם! אנו נשלח לכם מנעולן מקצועי, אמין מוסמך ומיומן.