מנעולן בדיזנגוף

מערכת נעילה שתהפוך את הדלת שלכם למוגנת יותר ולהרבה פחות פריצה

התקנת מערכת נעילה "חכמה" רק על ידי מנעולן מוסמך ומומחה- מנעולן בדיזינגוף

בשנים האחרונות המהפכה הדיגיטלית מגיעה כמעט לכל תחום בחיי היומיום. מיותר להזכיר עד כמה אנו משועבדים למערכות ממחושבות ו"חכמות". העולם נראה אחרת לחלוטין בלעדיהן. בעקבות כך, גם מנגנוני הנעילה הפכו להיות מודרניים ומתוחכמים בהרבה. אם לפני לא הרבה שנים כולנו הכרנו את המפתח והמנעול הרגיל והבסיסי, הרי שהיום בהדרגה יותר בתים עוברים לשיטות נעילה מורכבות יותר. אם ברור, כי המפתח נועד למען תחושת ביטחון והרגשת הגנה גם על המרחב האישי וגם על הרכוש הפרטי, הרי שככל שאפשר יהיה לשבח את מערכת הנעילה ואת יכולת ההגנה שלה- כך יתרחשו פחות פריצות לבתים ופחות מקרי עבירות רכוש. מערכות נעילה חדשניות מעניקות שליאה טובה יותר במגוון שיטות גם ממרחק. אז אם אי פעם תצטרכו לטרוח שוב ולהחליף מנעול- סביר שתבחרו מערכת בעלת מנגנון דיגיטלי ומנעול חכם במיוחד.

למה בעצם צריך להחליף מנעול? אז ברוב המקרים יש להודות שהחלפת מנעול נגרמת בעת מצוקה ומשבר, ברוב המקרים לא מחליפים מנעול, אלא אם כן יש הכרח בכך. לדוגמה: כאשר המפתח נשבר בתוך המנעול מרוב שחיקה, המפתח אבד ואין דרך להיכנס הביתה, יש חשש שמישהו זר נטל את המפתח ושכפל אותו. מפתח וכל מנגנון הנעילה מהווים באופן ברור חלק אינטגרלי ממערכת האבטחה הביתית, ולפיכך אין להקל ראש בכל אפשרות שאדם זר עלול להיכנס לבית ללא רשות. לכן, חברות רבות מציעות שחמוש במנעולים חכמים, כך שהמפתח כבר לעולם לא ילך עוד לאיבוד. במערכות אלו משתמשים בלוח מקשים המקודד מספר קבוע וידוע על מנת לפתוח את המנעול. אפשרות נוספת קיימת היא שימוש באפליקציה המותקנת באמצעות מהטלפון הנייד, כך ניתן לשלוט בנעילת הבית גם מרחוק.

ברור, שאם המפתחות לבית נעלמים או נגנבים – הבית שלנו הופך להיות פגיע והרבה פחות בטוח. כשאין צורך בשימוש במפתח- יש שקט נפשי מוגבר לבני המשפחה. מנעולן מוסמך יוכל להתקין מערכת הגנה ונעילה מתקדמת.