מנעולן בבית טפר תל כביר

שירותי מנעולנות- מה? מתי אנחנו זקוקים למנעולן מקצועי?- מנעולן בבית טפר תל כביר

על כפות המנעול- ביטוי מספרי עגנון או יכולת לחלוש על ביטחון הבית שלנו

 

חיוני ביותר לשמור על מערכת המנעולים, המפתחות ובכלל כלל מנגנון ההגנה הביתי שלנו באופן תפקודי יעיל ומקצועי ביותר. כשמשהו חלילה משתבש במערכת זו- אנו תמיד נרצה להזמין מומחה מקצועי שיוכל להעניק לנו את השירותים המקיימים אחריות, ביטחון ובגנה.

 הפתרון הבטוח והיעיל ביותר. מערכות ההגנה הביתיות הן מגוון מכשירים ואביזרים שמרכיבים יחד את מנגנון הביטחון והשקט הנפשי שלנו ביחס למרחב הפרטי ובמיוחד אל מול סכנות של פריצה, חדירה לרשות הפרט, השגת גבול ועוד.

כאשר ישנה אכן תקלה במערכת הנעילה- אין ברירה אלא לפנות לחברה מוסמכת בעלת צוות מקצועי ומיומן של מנעולנים. אלא שישנם כל כך הרבה מנעולנים לבחירה, היום בעידן רשתות התקשורת המהירות- בכל עת נוכל להגיע לעשרות בעלי מקצוע ולבחור את המתאים לנו ביותר. כיצד ניתן לבחור את המנעולן המתאים ביותר לתפקיד שאנו זקוקים? מהם הגורמים הראשוניים שאנו צריכים לקחת בחשבון לפני השכרת שירותי המנעולן?

אז שירותי המנעולן הם מגוונים ועשויים להיות נרחבים ובעלי בגנונות שונים של צרכים על פי דרישת הלקוח וצרכיו האישיים. לדוגמה: המנעולן מתעסק בפריצת דלתות במקרה של נעילה בגלל מפתח שבור או שיבוש מנגנון הדלת בשל לקוי שנגרם מבלאי סביר. בנוסף, המנעולן עשוי להגיע אלינו דווקא כדי להחליף צילינדר. מקרה זה לרוב נקשר עם אירוע שלילי ולא רצוי, תחושת חוסר ביטחון ואובדן האמון. כשהבית שלנו חווה פריצה ואנו יודעים שייתכן שהמפתח שלנו- המפתח שנועל את המרחב האישי שלנו בפני זרים מצוי בידי זרים עוינים, הדבר הראשון שנבקש הוא להחליף כל מנגנון שקשור לפעילות תקינה של המפתח. אם כן, לאחר הגעת המנעולן הוא יחליף את הצילינדר וימיר את המנעול והמפתח הקיימים בכאלו שיספקו תחושת הגנה.

לא די, כמובן, לדרוש שהמנעולן יהיה בעל תעודת הסמכה אלא גם רישיון בתוקף מטעם משטרת ישראל שהוא זכאי לעסוק בעבודות הכוללת אמון וניהול התקנת חלפים למנגנוני נעילה. מנעולן- רק מנוסה, מיומן, מוסמך ואמין!