מנעולן בבאר יעקב

עולן מוסמך, מיומן ומנוסה- למה? כי לא הייתם רוצים שכל ברנש יפרוץ לכם את הדלת... האם הייתם נותנים לכל בעל מקצוע לתחזק לכם את מנגנוני האבטחה והנעילה בבית?

במדינת ישראל כמו ברוב מדינות העולם מנעולן חייב ללמוד לפני הכשרתו על מנת להתחיל לספק שירותי מנעולנות. במהלך הקורסים רוכשים המנעולנים את יסודות המקצוע ואת תחומיו המותרים על פי חוק. תעודה זו היא תעודה בעלת תקן בינלאומי של עמותת המנעולנים. עמותה זו דואגת לקורסים ולתוכנם, דואגת להתפתחות ולמעקב אחרי התעדכנות טכנולוגיות שכלולים קיימים בתחום, כמו: של עיניות דיגיטליות, מפתח "חכם" וכל מנגנון נעילה הבנוי על טביעת אצבע. האם אין למצוא בשוק גם מנעולנים ללא תעודת הסמכה? ברור שכן. כיום בישראל ישנם רבים שמתפקדים כמנעולן ללא הסמכה וללא תעודה רשמית. מובן, שבכל מקרה של שכירת שירותיו של מנעולן יש לשים לב במיוחד לערכים של יושר, אמון ואחריות. חשוב לזכור, כי עבודתו של המנעולן קשורה לכל תקלה שקשורה במפתח, במנעול, בדלת או בכל מנגנון אחר הקשור במערכת המנעולים או האבטחה של המבנה או הארון.

מכיוון שהמנעולן במקרים רבים יפרוץ לנו את דלת הכספת, יחליף את מנעול דלת הבית או יקודד מחדש את  האינטרקום המשמש יחידת מיגון של כניסת הבית, חייבים למצוא איש מקצוע בעל רמת אמינות יוצאת מגדר הרגיל ובמיוחד איש מקצוע שיהווה מוקד של בטיחות והגנה כלפי בני הבית.

יצירת יחס של אמון עשוי במיוחד להתקבל לאחר קבלת המלצות וחוות דעת חיוביות מלקוחות קודמים. לעולם אין לוותר על מנעולן בעל הכשרה מקצועית והסמכה רשמית. לא כל הנדימן שיכול להשתמש בכלי פריצה הוא מנעולן. על מנת להיות מנעולן יש צורך בהרבה יותר מאשר יכולת טכנית וידע בסיסי בהפעלת מכשירי פריצה. קידום האמון ויחסי הביטחון בין הלקוח לאיש השירות בתחום המנעולנות חייב להתבסס בעיקר על העובדה שמדובר באדם מיומן ומוסמך, בעל תעודה ייחודית, לאחר שעמד לא רק בדרישות פיזיות, אלא גם באלמנטים הקשורים לאמון, יחסי עבודה מתוקנים ובחינת אישיות מתאימה.

אז פנו למנעולן שלכם בבאר יעקב