מנעולן באזור

זה לא כל כך נעים לראות דלת סגורה ונעולה! מה עושים? מנעולן מוסמך ומורשה יטפל בבעיה! מנעולן מורשה ומוסמך באזור

קרה לכם שנתקעתם פעם בלי מפתח? קרה שהמפתח פתאום נשבר במנעול? שלא יכולתם להיכנס לבית הפרטי, למרחב המוגן והנינוח אחרי יום עבודה סוער ומתיש?  המפתח אבד ואתם לא מצליחים לאתר אחד נוסף במחבוא הקבוע- מתחת לשטיח הכניסה, מאחרי העציץ או מעל המשקוף? ואולי פעם רציתם להתקין בבית כספת על מנת לשמור בבטחה תכשיטים, חפצים יקרי ערך, כסף מזומן או כלים בעלי ערך סנטימנטלי שחשוב לכם לשמור עליהם מכל משמר? מה עושים? מזמינים מנעולן מוסמך, מורשה ומקצועי לצורך עבודת מנעולנות.

כאשר מתקשרים לפורץ מומחה, מנעולן בעל הסמכה- ראוי להסביר לו בדיוק מהי הבעיה ולבקש ממנו פתרון יעיל ומהיר לכל הבעיה תוך בחינת המיומנות שלו אבל גם האמון שאנו רוחשים לו. לרוב במקצוע זה של מנעולנים- דווקא משום שתיתכן אפשרות של פריצה מוסכמת של מנגנוני ההגנה על הפרטיות, פריצה של מנעול הדלת, פירוק הצילינדרים או כל פעולה שעשויה לגרום לבעיה של ביטחון אישי- הרי שחשוב מאוד שלא להיקלע למצב של הזמנת מנעולן ללא המלצות חמות קודמות או/ ו מנעולן לא מוסמך וללא תעודת יושר מטעם המשטרה.

בשנים האחרונות, ככל שיכולת האדם להגן על פרטיותו הולכת ונשחקת עם מכשירי הטלפון הנייד המצויים בכל פינה, ישנה חשיבות ניכרת ובולטת של הקמת מרחב פרטי ואישי שאיש לא יוכל לדור אליו. בתים פרטיים ננעלים, כאשר בני הבית נכנסים אליהם ואיש לא היה רוצה למצוא את עצמו חשוף ופגיע ללא יכולת לנעול את עצמו גם מפאת ביטחון אישי ובוודאי מטעמי הגנה על הפרטיות וצנעת הפרט.

הדלת ומנגנוני הנעילה בה הפכו לחלק אינטגרלי מחיי היומיום, הפעולה הפשוטה של פתיחת הדלת או נעילתה הפכו לחלק ברור משגרת חיינו. חלק כל כך רגיל – עד שאם חלילה מתרחשת תקלה פתאומית, אנחנו לרוב נלחצים, מצויים בחרדה ומנסים למצוא כל פתרון- לעתים בכל מחיר. על מנת לא לטעות- חשוב ביותר להזעיק מנעולן מורשה ורשמי שיוכל לטפל בתקלה באופן המהיר והיעל ביותר.