מנעולן באשקלון

מנעולן מורשה – כדי שמערכת הנעילה וההגנה שלכם תהיה יותר בטוחה…-  מנעולן באשקלון


אם לשיפוץ – צריך שיפוצניק ולתיקון מערכת חשמל – צריך חשמלאי, כדי לתקן בעיות במנעול – … מנעולן

ההגנה על הנכסים שלנו והשמירה על רכושנו היקר תמיד יתן לנו את הסיבה המרכזית המעולה לחיפוש אחר הפתרון לנעילה האיכותית והחזקה ביותר. תחושת הביטחון והרוגע נובעת ומבוססת בסופו של דבר על היכולת לחיות בעולם שיש בו גם מרחב אישי, מוגן ומאובטח. לפיכך, מנעולן מוסמך בתחום המנעולים יהיה הבחירה החכמה והיעילה ביותר על מנת לתת את הפתרון היעיל ביותר כדי להיות בטוחים יותר.

עשרות אלפי בתים ועסקים בארץ ובעולם בכלל מתחדשות מדי שנה בחידוש מנעול, בהחלפת מפתח או בקידוד מחדש של מערכת האבטחה והנעילה האוטומטית. לפעמים הדבר נובע בגלל שחיקה טבעית של מוצר כדוגמת מפתח שנשבר או מנעול שהחליד, אלא שבמקרים רבים אנו נחשפים לצורך להחליף מפתח או לפרוץ דלת או מנעול על ידי מנעולן מקצועי ומוסמך דווקא בשעות משבר בלתי צפויות. בשעות שבהן סף החרדה עולה ואנו זקוקים באופן מידי לשירותיו של בעל מקצוע: כשהדלת לא נפתחת פתאום, לאחר פריצת מנעול חלילה או כשהמפתח נשבר בתוך המנעול בדיוק ברגע הלא מתאים.

מערכת נעילה לא יכולה להמתין עד שנעשה סקר שוק ונחפש בעל מקצוע, לפיכך מנעולן הוא אחד מבעלי המקצוע שנדרשים יותר ויותר להיות נגיש בשעות, מומחה בעבודתו ואמין. אז איך ניתן לבחור מנעול מתאים לדלת שלנו? מובן, הכול לפי צורכי המשפחה וסגנון החיים שלה. העיקר שמנגנון ההגנה הקרוי מנעולן יותקן על ידי מנעולן מוסמך ובעל ניסיון.

חשוב לדעת כי החוק בישראל מחייב שהמנעולן צריך להיות בעל תעודת יושר מהמשטרה.  אין להסתפק בתעודות הסמכה ורישיון עסק, בוודאי שלא בחוות דעת חיוביות של לקוחות קודמים ומרוצים. כשמדובר בתחום אבטחת הדלתות שלנו ובמנעולים שמגנים עלינו- רק מנעולן מוסמך, ישר ואמין יספק את המענה.

מנעולן מוסמך, מורשה ואמין באשקלון לשירותכם 24 שעות ביממה.