מנעולן באשדוד

מנעולן בשביל הביטחון האישי של המשפחה שלך – מנעולן באשדוד

כמה פעמים שמעתם על פריצות בתים או רכבים לאחרונה? לאחרונה מספר הפריצות לבתי מגורים, עסקים ולרכבים עולה וגוברת. תופעה זו הידועה בכל העולם וכמובן גם במדינתנו. מדי שנה נפרצים למעלה משלושים אלף בתים בישראל. תופעה מוכרת זאת, לא רצויה ולא נעימה כלל.

התופעה מוכרת לרשויות אכיפת החוק היטב עד כדי כך שאין למשטרה ולבתי המשפט הכלים למנוע ולמגר תופעה מוכרת זאת. פריצה לבית או לעסק זה לא נעים כלל. מלבד אי הנוחות בעובדה שמישהו זר נכנס, הסתובב וחיטט בחפצים האישיים שלכם, חדר למרחב הפרטי והאישי שלכם, ונוכחתם שרכוש רב נגנב, או כסף בשווי משמעותי נלקח. המנעולן לרוב נחשב מנהל התפעול של תחום המנעולנות כולו. הוא עשוי להעניק עצות ולתת פתרונות יצירתיים לצורך הגברת תחושת הביטחון האישי תוך שמירה קפדנית על סטנדרטים גבוהים במיוחד. המנעולן חייב להיות מקצועי ומנוסה, שכן תחום זה נחשב מתקדם ובעל תכונות שמעניקות לו חשיבות רבה בעיני הציבור.

אם עד לפני כמה עשרות שנים היינו רגילים לראות מנעולים קלאסיים בדלתות חיצוניות ולכל היותר לשם הגנה שימוש במנגנון דלת רב בריח, הרי שלאחרונה עם התקדמות הטכנולוגיה גם תחום המנעולנות ומערכות המיגון הביתי הפכו לדיגיטליות- החל מעינית אלקטרונית ועד מנעול הנפתח באמצעות אפליקציה המותקנת בטלפון החכם של בני הבית או לחלופין על ידי טביעת אצבע וזיהויה על ידי מערכת ממחושבת. בנוסף, דווקא למקצוע של המנעולן חשובה תכונה בולטת נוספת האמינות. המנעולן שמעניק שירות מקצועי הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי למעשה מבצע לשביעות רצון הלקוח בקרה שוטפת על פעולות מנגנוני הנעילה בבית. הוא יבחן את פעולת מנגנונים אלה ויתקן אותם לפי הצורך לדוגמה מסיבות ביטחוניות מובנות, כאשר חלילה מתרחשת פריצה המנעולן ישנה את כל המנעולים ויחליף אותם באופן מידי. ההנחה היא שהפורץ הצליח בדרך כלשהי להשיג מפתח משוכפל והוא עוד עלול להפתיע בהמשך.

במקרים הדורשים עבודה עם קבלת החלטות מהירות ומקצועיות. יש צורך להשתמש בשירותיו של מנעולן רשמי, בעל הסמכה ותעודת יושר מהמשטרה, אמין ובעל ניסיון.

זקוקים למנעולן באשדוד במיידי? התקשרו כבר עכשיו! חברתנו זמינה אליכם 24/7. אנו מציעים שירותים מקצועיים, מהירים ואיכותיים ביותר.