מנעולן בעראבה

כמה סיבות למה צריך לסמוך רק על מנעולן מקצועי ומוסמך - מנעולן בעראבה

כידוע, על פי החוק בישראל, פריצה של מנעול השייך לאדם זר נחשבת עברה על החוק, ומובילה להגשת תביעה והסתבכות בפני גורמי החוק. לפיכך, במקרים של בעיה במערכת הנעילהכמו: מפתח שנתקע ונשבר, מנעול שבור, דלת שלא נפתחת ועוד. אין לנסות לתקן או לפתור את הבעיה, גם לא לאיש לא מוסמך, כיוון שבכל אי הבנת המצב כראוי או כל טעות אנוש המצב עלול להסתבך ולהיות מורכב יותר. משום כך, בישראל כמו בכל העולם קיים מקצוע מנעולן שהוא איש המקצוע היחיד שיכול לתקן ולגעת במכשירי הנעילה של בתים אחרים.

אולם מנעולן יפעל רק על פי בקשת בעל הבית והוראותיו.  כאשר מדברים על מנעולן אנו מתכוונים לאיש מקצוע שהוסמך בהתקנת מנעולים, פריצת דלתות ומנעולים בבתים, במבנים וכן ברכבים ואף בכספות. על מנת שיסייע לנו להחליט באופן נבון מהי הפעולה היעילה ביותר, המהירה והזולה על מנת לפתור את התקלה באופן מיטבי מבלי להישאר הרבה זמן ללא מנגנון נעילה בטוח ומגן וכמובן- מבלי לשלם הרבה כסף, אם ניתן לעשות זאת בפחות.  

יש היום בעיה למצוא מנעולן מקצועי אמין, ישר וזול. לצערנו הרב, רוב בעלי המקצוע מנצלים את חוסר ההבנה של הלקוח בתחום ומחייבים אותו במקרה הטוב על תשלום יקר בהרבה מהרצוי. במקרה הגרוע יותר- כאשר המנעולן לא מקצועי הוא עלול לייצר נזק גדול יותר ולפגוע קשות בדלת ובמנגנוני הנעילה. לכפיכך, לפני כל פעולת מנעולן חשוב במיוחד לבחור במנעולן מקצועי, מוסמך ואמין. כדאי לשמור טלפון של מנעולן במקום זמין בכדי שלא להיתקע לא מוכנים ולהזמין באקראיות כל אחד. חשוב לזכור, שלא כל בעל מקצוע מסוגל לפתור תקלות במנגנון מורכב כמו של מערכת הנעילה המרכזית של רכב, כספת ועוד.

זקוקים למנעולן בעראבה במיידי? התקשרו! חברתנו זמינה 24 שעות, 7 ימים בשבוע – ותשלח אליכם במהרה מנעולן מוסמך ומורשה, בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל, אשר יפתור לכם כל בעיה במנעול כדי שיחזור לעבוד כמו שצריך. השירותים שאנו מציעים מקצועיים, מהירים ואיכותיים ביותר.