מנעולן בערד

איבדתם את המפתח? פרצו לכם לבית ואתם זקוקים לתוספת של מערכות מיגון ומנעולים? – מנעולן בערד

אם לא קרה לכם, אז בטח שמעתם על כך משכן, חבר או בן משפחה. הרי שזה יכול לקרות לכולנו. אנחנו ממהרים לעבודה, יוצאים במהרה מהרכב ולפתע מגלים שסגרנו את דלת הרכב כשהמפתח בפנים. מקרה מוכר נוסף זה שהילד מגיע הביתה בסיום יום לימודים, הוא מותש ורעב ורק רוצה לאכול ולנוח בחדרו, אבל מתברר שמערכת טביעת האצבע שמותקנת על גבי מנעול הדלת לא עובד. מה עושים? מתקשרים למנעולן מקצועי.  

 מנעול דלת הכניסה פשוט לא עובד… – מה עושים? מתקשרים למנעולן מקצועי. מצב זה גם מביא לתסכול ולטרדה, לעתים לבהלה ולשינוי דחוף של סדר היום על מנת לפתור את התקלה, כמו כן טיפול בבעיית אובדן מפתח עלולה לגזול זמן רב. למה חשוב לטפל בבעיה באופן המהיר והמקצועי ביותר שניתן? ראשית הרכוש שלנו: התכשיטים הכסף, הכספת, הרכב או כל פריט בעל שווי כלכלי או/ ו יקר ערך מבחינה רגשית עלול להיות חשוף בשעת אובדן מפתח וחוסר יכולת בקרה על המקום הפרטי שלנו- להגיע חלילה לידיים זרות.

שנית, מנעולן מקצועי זה יגיע על מנת לתקן את הנזק: לפרוץ את הדלת, להחליף מנעול או בשעת הצורך אף למצוא דרך נוספת לכניסה לאזור הנעול. תמיד רצוי לערב את חברת הביטוח, מכיוון שברוב המקרים פוליסת הביטוח כוללת שליחת מומחים לבית או לרכב המבוטח, כך שהדרך להיכנס פנימה שוב תהיה זולה וקלה יותר- כמובן, תלוי בסוג הפוליסה ובאופן כיסוי הנזקים שנקבע בה.

על מנת לא לטעות כמובן, חשוב ביותר להזעיק מנעולנים מוסמכים ועתירי ניסיון שיהיו מומחים בפתרון מגוון בעיות ביניהם גם פריצה לכספות או לחדרים נסתרים ומסווגים במיוחד, ולכן עליהם להיות בעלי ידע נרחב בנושאים נרחבים של שמירה על הביטחון הפרטי על פי מסגרת החוק ויטפלו בתקלה באופן המהיר והיעיל ביותר.