חשמלאי ביבנה

חשמל – יכול להיות מסוכן! – יבנה

דרשו מהחשמלאי שהזמנתם תעודת הסמכה רשמית וחוקית. אם אין לו תעודות כנדרש – פנו לחשמלאי אחר, כי עבודת חשמל וקצר אינם משחק ילדים. הם יכולים להיות סכנת נפשות!

לא פעם שמענו בתקשורת על אסונות חלילה שנגרמו מקצר חשמלי, משימוש לקוי במכשירי חשמל ובעבודות לא מקצועיות שחסכו כסף קטן, אבל גרמו לאובדן יקר של חיי אדם. לכן דרשו מבעל המקצוע – החשמלאי שאליו פניתם – תעודות הסמכה מקצועיות, עמידה בלוח זמנים, שמירה על כל כללי הבטיחות הנדרשים. אנחנו בחברה שלנו דואגים לאנשי מקצוע ראויים שפותרים – תקלות חשמל, תיקונים ותוספות נדרשות. אנחנו מבינים שחשמל אינו משחק ילדים, הוא דבר מסוכן שעלול לגרום לנזק בריאותי ולאסונות חסרי תקדים, ולכן אנחנו מקפידים לעבוד רק עם חשמלאים מנוסים ומקצועיים.

אילו תכונות יש לבחון בחשמלאי לפני תחילת עבודתו? חשוב להקפיד שהחשמלאי הוא גם אדם מקצועי ומיומן המקפיד על כל כללי הזהירות המתבקשים מעצם עבודתו. בכל זאת חשמל – הוא לא משחק ילדים, שימוש בחשמל וטיפול בו עלולים להוביל חלילה לאסון של ממש. בנוסף, יש להקפיד גם על עמידה בלוחות זמנים – וודאו שהחשמלאי שלכם לא לקח על עצמו עוד הרבה עבודות ויש לו התחייבויות רבות מדיי, כך שהוא לא יצליח בשום אופן לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו. כמובן שראוי שיהיה נינוח ואדיב. כך יהיה לכם קל יותר לתקשר עמו ולהדגיש את דרישותיכם ובקשותיכם. בכל מקרה יש חובה להקפיד לערוך חוזה ותיאום ציפיות מלא ומדויק בנוגע לעבודות החשמל וטיפול בתשתית או בתקלות מקומיות בין הלקוח לבין החשמלאי עוד בטרם העבודה. כל טעות או אי הבנה בהמשך עלולים להוביל למשבר וקונפליקט שעשויים לגרום לא רק לעוגמת נפש, להוצאות כספיות חריגות ומיותרות, אלא אפילו לדיונים משפטיים. בנוסף חשוב לדרוש אחריות על העבודה, הקפדה על כל כללי הבטיחות הנדרשים, הקפדה על לוחות זמנים ועמידה בהם.

זקוקים לחשמלאי מוסמך ומקצועי? התקשרו! בחברה שלנו אנחנו מתמחים בכל סוגי עבודות החשמל – התקנת נקודות חשמל, טיפול בתקלות ונפילות מתח ועד טיפול בשערים ותריסים חשמליים, מערכות חשמל ותקשורת ועוד.