חשמלאי באופקים

חשמלאי מוסמך עתיר ניסיון מאופקים

כמה פעמים קרה שהחשמל קפץ לכם בבית? קצר? לוח חשמל שלא עמד בעומס?

ידוע כי מקצוע החשמלאות עוסק בהתקנת ציוד חשמלי חדש או בתחזוקת תשתית קיימת. קיימות תחומי התמחות בחשמל העוסקים בתחומים ספציפיים, לדוגמא חשמלאי רכב, חיווט תעופתי ועוד.  למקצוע החשמלאי נדרשת הכשרה. על מנת לבצע עבודות חשמל חובה להיות בעל היתר ורישיון – חשמלאי העוסק בתחום ללא רישיון עובר עברה פלילית,  החוק בישראל מגדיר “ביצוע עבודות חשמל” כהתקנה, בדיקה, שינוי, תיקון או פירוק של מתקן חשמל כולל השגחה על ביצוע עבודות, ועריכת תוכנית לביצועה. לצערנו, לא פעם  אנו שומעים על לא מעט מקרים מזעזעים של שריפת בית על החפצים שיש בו כתוצאה מבעיית חשמל או חלילה על שריפה בבית שגרמה למותם או לפציעתם של בני אדם. תקלות חשמל בימינו הן בעיות יומיומיות שעלולות להשבית את החיים הנורמליים. רוב המכשירים בימינו הם חשמליים, ועל כן כל תקלה במערכת החשמלית או נפילת חשמל עלולה להוביל להשבתה של חיי היומיום. חשוב מאוד לשים לב, לכל עבודת חשמל יש משמעות גם מבחינה תפקודית, אך לא פחות מבחינת סכנה וחשש תפקודי ממש. טיפול מהיר בעת כל פנייה, ותק וניסיון – ביצוע עבודות חשמל תחת הביטחון הנדרש על ידי חשמלאי שהוא איש מקצוע מוסמך, אדיב, בעל ניסיון ושנותן אחריות על עבודותיו.

אנו ממליצים לפני כל תחילת התקשרות עם בעל מקצוע ובוודאי עם חשמלאי לתקלות חשמל להתעקש על חוזה מסודר עם בעל המקצוע. לעולם לא להסכים לקבל תשובות של “תסמוך עליי” או “יהיה בסדר”, כי כשיגיעו התקלות – לא יהיה עם מי לדבר. כל עבודה בחשמל חייבת להיות בטיחותית ע"י חשמלאי מורשה עם ידע עשיר שידע גם את היקף העבודה וגבולותיה, גם את לוחות הזמנים המדויקים לביצוע העבודה, גם את תמחור כל חלק וחלק בפתרון התקלה וכמובן- כתב אחריות לגבי העבודה שנעשית. לקוח המעוניין לטפל בבעיות החשמל שאינן סובלות דיחוי, עליו לקרוא לבעל מקצוע חשמלאי  באופקים המשרת גם בשעת חירום אנשים שהבעיה היא מיידית, כיוון שחשמל אינו משחק, חשמל אינו עבודה לחובבנים.

כשאתם בוחרים איש מקצוע מתחום החשמל – פנו רק למנוסים, למקצוענים ולאחראיים ביותר. כשאתם מתלבטים לאיזה חשמלאי לפנות… חשבו עוד…