חשמלאי ברמלה

איך בוחרים חשמלאי מוסמך? ומה תפקידו? - רמלה

חשמלאי מוסמך חייב להיות בעל רישיון ממשלתי המעניק לו סמכות לעסוק בעבודות חשמל ותכנון חשמל. חשמלאי מוסמך נותן מענה להגדלת המתח במערכת החשמל (מערכת תלת פאזית) , כמו כן טיפול בקצר חשמלי ותקלות בארון חשמל, הוספת נקודות חשמל, הזזת ארונות חשמל ועוד.

לעולם אל תעסיקו איש בתחום החשמל רק כי חברים המליצו עליו או שאמרו כי הוא מבין בכל. בקשו לראות את תעודות ההסמכה שיש ברשותו, שאלו אותו אם הוא מוסמך לבצע את העבודה שאתם זקוקים לה והאם יש לו ניסיון בתחום הספציפי הזה – לא כל חשמלאי יודע, מבין ויכול לפתור את כל תקלות החשמל. חשוב להקפיד שהחשמלאי הוא גם אדם מקצועי ומיומן המקפיד על כל כללי הזהירות המתבקשים מעצם עבודתו. בכל זאת חשמל זה לא משחק ילדים, שימוש בחשמל וטיפול בו עלולים להוביל חלילה לאסון של ממש. כאמור, חשוב ורצוי לקבל המלצות של לקוחות קודמים. חשוב מאוד להגדיר את הציפיות ממנו, את הגדרת העבודה המדויקת וכמובן – לבחון זמנים, הקצאת מקום לעבודה, מחיר מוסכם והוגן ובמיוחד – דרישה לאחריות.

עקב השימוש הנרחב בחשמל, מקצוע זה הוא מהמבוקשים והנפוצים בעולם. בעידן המודרני המתקדם ובהגברת השימוש בטכנולוגיה החדישה, גבר הצורך במומחים בתחום שיודעים לתכנן ולהרכיב, קווי מתח, בתי שנאים, צרכנים, ולתחזק ולתקן אותם. ידוע כי מקצוע החשמלאות עוסק במערכות חיווט של בניינים, מכונות ועוד. חשמלאי עוסק בהתקנת ציוד חשמלי חדש או בתחזוקת תשתית קיימת. קיימות תחומי התמחות בחשמלאות העוסקים בתחומים ספציפיים, לדוגמא חשמלאי רכב, חיווט תעופתי ועוד.  למקצוע החשמלאי נדרשת הכשרה. על מנת לבצע עבודות חשמל חובה להיות בעל היתר ורישיון – חשמלאי העוסק בתחום ללא רישיון עובר עברה פלילית,  החוק בישראל מגדיר “ביצוע עבודות חשמל” כהתקנה, בדיקה, שינוי, תיקון או פירוק של מתקן חשמל כולל השגחה על ביצוע עבודות, ועריכת תוכניות טכניות לביצועה.

לקוחות המעוניינים לטפל בליקויי חשמל שאינן סובלות דיחוי, עליהם לקרוא לחשמלאים מוסמכים ברמלה הנותנים שירות גם בשעת חירום אנשים שהבעיה היא מיידית, כיוון שחשמל זה לא משחק, ליקוי בחשמל לא סובל דיחוי.

פנו אלינו ואנחנו נפנה אתכם לבעל מקצוע מהדרגה הראשונה.