חשמלאי באור יהודה

סכנת חשמל – זהירות! – אור יהודה

התקנת לוחות חשמל וחלוקת עומס החשמל חייבים ידע מקצועי, ניסיון רב שנים ואחריות אדירה, כדי שלא לגרום לנזקים ואפילו חלילה לאסון ממש.

לא פעם  אנחנו שומעים בתקשורת על אסונות – שריפות, אובדן רכוש ואפילו במקרים נדירים – אובדן חיי אדם כתוצאה מניסיון לחסוך בכסף על חשמלאי ובחירה להזמין איש מקצוע לא אחראי ולא מנוסה כדי להתקין לוחות חשמל, לחלק כראוי את עומס החשמל או אפילו לבצע תיקוני חשמל. אנשים רבים פשוט לא מבינים, שחשמל הוא אמנם שימוש יומיומי בכל בית אבל לא פחות מזה – הוא יכול להיות מאוד מסוכן!

חשיבות בחירת חשמלאי מוסמך חשובה ביותר בעת בניית בית או שיפוצו, על מנת שחלוקת עומס החשמל תהיה טובה כנדרש. ישנם לקוחות שמקפידים שהחוטים לא יהיו גלויים לעין ושהמתגים יהיו מעוצבים ויפים אך העבודה לא נעשית כראוי. במקרים רבים כאשר ניסו להפעיל בו זמנית כמה מוצרי חשמל בו זמנית – הנתיך החשמלי קפץ והכל פסק לעבוד, כתוצאה מתכנון לקוי של מבצע העבודה אשר גורם לעוגמת נפש ולנזק כספי ואף לסכנת חיים של ממש! כל זאת היה ניתן למנוע אם היו מתייעצים מבעוד מועד עם חשמלאי מוסמך המומחה בכל הפרטים. היות שלא כל חשמלאי יודע, מבין ויכול לפתור את כל תקלות החשמל. חשוב להקפיד שהחשמלאי הוא גם אדם מקצועי ומיומן המקפיד על כל כללי הזהירות המתבקשים מעצם עבודתו. בכל זאת חשמל- הוא לא משחק ילדים, שימוש בחשמל וטיפול בו עלולים להוביל חלילה לאסון של ממש. מבצע העבודה חייב להיות מקצועי ומוסמך בתחום החשמל, אולם לפעמים מטעמי תקציב אנו מתפשרים על חשמלאי זול יותר אך פחות מקצועי.

לפיכך, החשיבות ואף החובה להזמין את החשמלאי המוסמך לכל עבודת חשמל – בפרט לחלוקת עומס חשמל כדי לבצע עבודות חשמל.

אנו בחברה שלנו מאמינים, שחשוב לבצע עבודות חשמל רק עם חשמלאים מוסמכים ומקצועיים, ולא לוותר על אחריות בגמר העבודה. אם אתם זקוקים לחשמלאי – פנו אלינו  ואנחנו נסייע לכם לאתר איש מקצוע מוסמך ומוביל בתחומו.