חשמלאי בלוד

איך בוחרים חשמלאי? – לוד

כמה פעמים קרה שהחשמל קפץ לכם בבית? קצר? לוח חשמל שלא עמד בעומס?

מקצוע החשמלאים הוא אחד המקצועות הנפוצים והמבוקשים בעולם עקב השימוש הנרחב בחשמל. עם התקדמות והרצון בשימוש בטכנולוגיה החדישה, גבר הצורך במומחים בתחום שיודעים לתכנן ולהרכיב, קווי מתח, בתי שנאים, צרכנים, ולתחזק ולתקן אותם. ידוע כי מקצוע החשמלאות עוסק במערכות חיווט של בניינים, מכונות ועוד. חשמלאי עוסק בהתקנת ציוד חשמלי חדש או בתחזוקת תשתית קיימת. קיימות תחומי התמחות בחשמלאות העוסקים בתחומים ספציפיים, לדוגמא חשמלאי רכב, חיווט תעופתי ועוד.  למקצוע החשמלאי נדרשת הכשרה. על מנת לבצע עבודות חשמל חובה להיות בעל היתר ורישיון – חשמלאי העוסק בתחום ללא רישיון עובר עברה פלילית,  החוק בישראל מגדיר "ביצוע עבודות חשמל" כהתקנה, בדיקה, שינוי, תיקון או פירוק של מתקן חשמל כולל השגחה על ביצוע עבודות, ועריכת תוכניות טכניות לביצועה.

לא פעם אנו עדים, לצערנו בתקשורת למקרים מזעזעים של שריפת בית על החפצים שיש בו כתוצאה מבעיית חשמל או חלילה על שריפה בבית שגרמה למותם או לפציעתם של בני אדם. תקלות חשמל בעידן המודרני הן בעיות יומיומיות שעלולות להשבית את החיים הנורמליים. רוב המכשירים בימינו הם חשמליים, ועל כן כל תקלה במערכת החשמלית או נפילת חשמל עלולה להוביל להשבתה של חיי היומיום. חשוב מאוד לשים לב, לכל עבודת חשמל יש משמעות גם מבחינה תפקודית, אך לא פחות מבחינת סכנה וחשש תפקודי ממש. טיפול מהיר בעת כל פנייה, ותק וניסיון – ביצוע עבודות חשמל תחת הביטחון הנדרש על ידי חשמלאי שהוא איש מקצוע מוסמך, אדיב, בעל ניסיון ושנותן אחריות על עבודותיו.

לקוח המעוניין לטפל בבעיות החשמל שאינן סובלות דיחוי, עליו לקרוא לבעל מקצוע חשמלאי  בלוד המשרת גם בשעת חירום אנשים שהבעיה היא מיידית, כיוון שחשמל אינו משחק, חשמל אינו עבודה לחובבנים.

כשאתם בוחרים איש מקצוע מתחום החשמל – פנו רק למנוסים, למקצוענים ולאחראיים ביותר. כשאתם מתלבטים לאיזה חשמלאי לפנות… חשבו עוד…

פנו אלינו ואנחנו נפנה אתכם לבעל מקצוע מהדרגה הראשונה.